Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawo jazdy a pk karne


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam takie pytanie czy wiecie może czy będą jakieś problemy robieniu kolejnej kategorii C+E jeśli mam na koncie 10pk karnych. hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjdę jeszcze po za temat miał może ktoś styczność z kursami zmniejszającymi pk? na czym to polega gdzie się to załatwia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurs możesz zrobić w wordzie zmniejszy ci sie o 6 pkt. karnych cena nie jestem pewny 200-500zł ok.

A polega to na tym ze idziesz na jakieś wykłady i słuchasz co oni gadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździj normalnie i nie łąp punktów , zazwyczaj z Panami niebieskim się da dogadać :gwizdanie: .a co do twojego pytania to ilość pkt nie wpływa na egzamin Word tego nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasuja Ci sie 6 pkt, odbywa sie to w wordzie, cene dokladnie nie znam ale cos kolo 300 zl, kurs okolo 6 godzin siedzisz i sluchasz co gadaja i ogladasz jakies filmy o wypadkach i po tych godzinach Ci sie punkciki kasuja tez sie wybieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszą koledzy, kurs odbywa się w WORDZIE, nie ma regionalizacji, co oznacza, że możesz go robić w dowolnej placówce wordu w pl, ceny różnią się i zależą tylko i wyłącznie od placówki, w której chcesz taki kurs odbyć... zazwyczaj od 250zł...wrocław - 280zł, wałbrzych - 260 np... kurs trwa 6h lekcyjnych w teorii, 3h z policjantem, 3h z psychologiem, policjant tłucze Ci do bani różne opowieści, zazwyczaj poparte zdjęciami lub filmami z wypadków z danego regionu komendy wojewódzkiej, a więc jest szansa usłyszeć i zobaczyć fakty o wypadkach znanych w regionie :mysli: materiały tam publikowane są ciężkie :shocked: i na okres 2tyg. po kursie dają do myślenia... powodzonka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dopiero 10 pkt wiec nie ma jeszcze co myslec o kursach ;] Trzeba troszke uważniej teraz zacząć jeździć i punkty zginą. Albo CB.... pomaga w 90% przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem takie coś http://www.mord.krakow.pl/kurs/2/Punkty-karne nie pokrywa się to z waszymi teoriami na temat pk karnych ;) czyli to nie jest tak ,że pójdziesz do ośrodka zapłacisz i umówisz sie i good tylko trzeba jakieś jeszcze wnioski składać i biegać po komisariatach...jest ktoś może kto był na takim kursie i wie jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...