Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Wlew paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy ktos wie jak w b8 zamknąc wlew paliwa:) wiem pytanie banalne ale......

za cholere nie wiem jak sie to zamyka tym bardIej otwiera. Na dzwiach nie mam zadnego przyciusku tak jak w a3 mialem do otwierania a zamykalo sie manualnie dociskajac klapke do karoseri. jedyny sposob na zamkniecie jest taki zeby przytrzymac klapke i na kluczyku zamknac dzwi wtedy sie zamyka ale kurde jak chce wejsc do auta i nnacisne otwieranie dzwi to wlew sie tez otwiera:) gdzie tkwi blad??

Opublikowano

... ale kurde jak chce wejsc do auta i nnacisne otwieranie dzwi to wlew sie tez otwiera

Co rozumiesz przez "otwiera się"? Klapka zasłaniająca wlew paliwa sama się odchyla na bok odsłaniając korek?

Czy może tylko to, że klapka po naciśnięciu przycisku otwierania na pilocie nie jest zaryglowana i można ją uchylić naciskając ręką?

Jeśli to drugie, to wszystko jest w porządku - tak ma być.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

no niestety to pierwsze czyli ze jak nacisne przycisk z pilota otwieranie dzwi otwiera sie rowniez klapka zasłaniajaca wlew. tam jest takis ilniczek bo juz to rozebralem ale nie wiem czy on jest spiep.... czy cco. plissss pomocy

a zamknac po przez docisniecie sie nie da odbija z powrotem klapke tak jak by sie nie chcialo zaczepic czy cus.

Opublikowano

Klapka od wlewu paliwa działa u mnie tak jakby na wciśniecie jej i zaskakuje , tak samo jest z jej otwarciem :gwizdanie: Moze u Ciebie jak zamykałes zaskoczyło i jest tak jakby zamknięte :cool1: i dlatego nie mozesz jej domknac poprzez kliknięcie

Jaki tam silniczek widzisz :mysli: jedynie chyba blokada od centralnego która uniemożliwia osobą trzecim jego otwarcie :gwizdanie:

ps. Widze że masz samochód z 2009 roku czyli posiadasz jeszcze gwarancje a wiec podjedź do ASO jak nie znajdziesz rozwiazania

Opublikowano
  • Autor

Klapka od wlewu paliwa działa u mnie tak jakby na wciśniecie jej i zaskakuje , tak samo jest z jej otwarciem :gwizdanie: Moze u Ciebie jak zamykałes zaskoczyło i jest tak jakby zamknięte :cool1: i dlatego nie mozesz jej domknac poprzez kliknięcie

Jaki tam silniczek widzisz :mysli: jedynie chyba blokada od centralnego która uniemożliwia osobą trzecim jego otwarcie :gwizdanie:

ps. Widze że masz samochód z 2009 roku czyli posiadasz jeszcze gwarancje a wiec podjedź do ASO jak nie znajdziesz rozwiazania

Ok na tyle mnie to denerwowalo ze to rozebrałem:) numer części 8k0 862 153c cena (63zl) w środku jest silniczek( do blokady przy zamykaniu auta) całość dziada dokradnie tak jak mówisz po wciśnięciu tego bolca zostaje a jak go docisnę drogi raz to odbija . u mnie sie to zj**.... i nie zaskakuje. wiec zamówiłem nowy:) dzięki za info

  • 3 lata później...
Opublikowano

Hej jestem nowym posiadaczem audi a4b8 2,0 143KM nie zamyka mi klapki wlewu paliwa na centralnym zamku jak najlepiej dostać się do tego silniczka żeby czegoś nie roz.... , pozdro

  • 2 lata później...
Opublikowano

witam Cię - nie mogę za chiny otworzyć tego linka a niestety przytrafiło mi się. może podeślesz w jakiejś inne formie na pw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W DZIALE WARSZTAT masz opis :hi:

dziękuję :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.