Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Półośka


pawel2

Rekomendowane odpowiedzi

masz rozpiety wahacz dolny"banana"czy ja?? = moze wystarczy tylko cofnac cały golen do tył i półos wskoczy.amortyzator preży i wahacz przedni sie przesunął do przodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem laikiem , mam problem z półośko jest wyjęta z przegubu i nie mogę jej z powrotem włożyć pomóżcie jakoś morze jakieś foto lub jakieś podpowiedzi z góry dziękuje

Wyjąłeś raczej przegub z półosi, a nie odwrotnie.

Jeżeli założyłeś zabezpieczenie na frez w wieloklinie półosi to pozostaje Ci tylko dobić pół przegub do półosi,

wystarczy jedno uderzenie młotkiem w koniec przegubu i zabezpieczenie wchodzi we frez.

13741481f2e3ea0b45.jpg

Zdjęcie zapożyczone z forum passata

i błagam.. popraw błędy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety teraz musisz wykręcić resztę czyli cały przegub wewnętrzny i jeżeli są jeszcze szanse poskładać jak ma być.

przegub wew.potrafi rozsypać się w mak w przeciwieństwie do zewnętrznego. rozłóż wszystko na stole,powycieraj ze smaru,pomyśl jak to pracuje i dasz radę,warunek nic nie mogło sie rozp..-połamać .a przegub musisz wykręcic od skrzyni to te śruby w koło

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa...!! z jednej strony krzyżaka na wejściu na frez jest fazka a z drugiej jest ostre. to fezka ma patrzeć na przegub zewnętrzny, bierzesz wtedy młoteczek i nabijasz krzyżak na półoś do końca. potem zakradasz zabezpieczenie zegarowe i składasz do kupy.

zakręć sobie taśma te 4 kulki aby nie pospadały w trakcie nabijania krzyżaka na półoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...