Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Znów wycieka płyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

niedawno mialem problem z wyciekajacym plynem chlodniczym i dzieki pomocy forumowiczow zlokalizowalem dziure w wezu i po wymianie wezyka przestolo ubywac,ale silnik sie nie dogzewal.Wymienilem wiec termostat i teraz wskazowka trzyma pion juz po okolo 3km i nic sie niedzieje z temperatura nawet przy sporych predkosciach jak i w korkach.Niestety znowu gdzies ubywa plynu,ale tym razem jakos dziwnie poniewaz wczoraj uzupelnilem stan i dzis rano jechalem do pracy itd i bylo ok.Myslalem ze jest juz dobrze ,ale popoludniu wsiadam do auta a na Fisie komunikat ze nie ma plynu i faktycznie bylo zero.Nie wiem juz co sie dzieje bo nigdzie nie widac wyciekow.Moze tym razem znowu ktos z forum podsunie mi jakas wskazowke? :wallbash:

Opublikowano

czy system dobrze odpowietrzony ? jezeli tak to masz wyciek na czesci gorace silnika i odrazu odparowuje , moze byc ze masz wyciek z pod krucca termostatu lub pompy wodnej

Opublikowano
  • Autor

dzieki jutro to sprawdze jak sciagne pokrywe silnika bo moze przy wymianie termostatu zle przykrecilem jego obudowe ,ale wtedy chyba temperatura by wariowala

Opublikowano

Pisałeś niedawno że po wymianie termostatu nie dolałeś tyle płynu ile Ci wyleciało :gwizdanie: resztę wywnioskuj sam

no i po operacji :)wskazówka w pionie tylko plyn ponizej minimum,ale mysle ze poprostu trzeba uzupelnic to co wyplynelo po odkreceniu termostatu ,

a wyplynelo sporo.

czy trzeba odpowietrzac uklad,bo gosc w sklepie powiedzial mi ze sam sie odpowietrzy?

Opublikowano

korek wlewu płynu sprawdź... rzadkość ale się zdarzyło

Opublikowano
  • Autor

a co niby z tym korkiem moze sie dziac?a co do plynu to wczoraj wlalem znow 3 litry i dzis znow jest pusto

wymienilem korek i faktycznie ten stary nie dolegal do zbiorniczka i byla dosc spora szpara,jutro sprawdze czy cos sie zmienilo-dzieki wszystkim :hi:za pomoc :hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 14:27:49_________________________________________________no i znow pusto w zbiorniczku a do tego plama pod autem czyli korek odpada.Dzis jade na kanal to sprawdze z dolu gdzie diabel siedzi :evil:

Opublikowano

Może chłodnicę masz dziurawą?

Opublikowano

Jak wymieniałeś termostat musiałeś coś źle poskładać ( założyłeś nowy oring ? )

Opublikowano
  • Autor

bylem dzis na kanale i ciezko bylo zlokalizowac wyciek ale najprawopodobniej lecialo z pod termostatu.Wyciagnalem go jeszcze raz lekko posmarowalem oring masa uszczelniajaca i poskrecalem wszystko na nowo.Zrobilem jakies 50 km i narazie jest ok. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.