Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gosc

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszystkich , mam powazny problem ktory unieruchomil mi autko . Wiec tak , silnik wkreca sie tylko do ok 2500 obr/m czasami wyzej a czasami nizej i zaczyna stukac i kopcic na czarno , lekkie odpuszczenie gazu i ponowne dodanie i silnik chodzi OK az do momentu dopuki niespadnie do biegu jalowego , wtedy zaczyna sie ten sam problem . Ma ktos jakies sugestje pomysly ? Dodam jeszcze ze DPF usuniety i turbo po regeneracji oraz nowy N75 W zalaczeniu logi Log (0 - 013) Log (1 - 001) Log (2 - 007) Log (3 - 011,011) Log (4 - 004) Log (5 - 003,003) Log (6 - 002) Ponadto zauwazylem ze po odpaleniu silnika sztanga na turbo jest zassysana do gory na max i zostaje w takiej pozycji az do zgaszenia silnika , nawet dodanie gazu na maxa i odpuszczenie niepowoduje opadniecia sztangi . Natomiast po zdjeciu podcisnienia z N75 i dodaniu gazu powyzej 2500obr i ponownym szybkim zalozeniu go spowrotem silnik wchodzi na obroty poprawnie Prosze o pomoc bo juz niemam pomyslow [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 20:56_________________________________________________dzieki wszystkim za dobre checi , usterka usunieta
  2. gosc odpowiedział(a) na muszka76 temat w 1.9TDI
    czy system dobrze odpowietrzony ? jezeli tak to masz wyciek na czesci gorace silnika i odrazu odparowuje , moze byc ze masz wyciek z pod krucca termostatu lub pompy wodnej
  3. odkrecasz te 4 sruby przy misce i poduszka z mocowaniem wyciagasz , nic niemusisz podpierac ani podnosic , robota na 5 minut
  4. nikt niejest jasnowidzem , wykrec jedna i sprawdz numery
  5. jaki to blad ?
  6. sprawdz mase na silniku
  7. ale co ma pienik .... ? , stalo sie to po strzale wiec cisnienie niepowinno sie zmienic
  8. w kolektorze ssacym sa 4 antybumy i zaden sie nieotworzyl , i jeszcze jedno gdyby bylo uszkodzone cos za kol. ss dlaczego tylko lewa strona strzela ??
  9. pewnie to bylo przyczyna
  10. zdemontowalem wtryski razem z szyna i sprawdzilem , wszystkie dzialaja w sekwencjii
  11. niby tak ale bardziej wydale mi sie ze cos popierdzielilo sie z kompem , poniewaz na bezynie zdejmuje wtyki z trzech wtryskow na lewej stronie i silnik pracuje bez zmian tyle ze niestrzela , sprawdzilem kolektor (skrocenie dolotu ) i jest ok
  12. po przelaczeniu na gaz pier..lo i zaczelo strzelac , puzniej zakrecilismy butle z gazem i zdjelismy waz z miksera i dalej strzela w wydech
  13. gaz jest odlaczony
  14. witam , mam taki problem ze po wymianie uszczelek pod glowicami zostal jeden kabelek luzny od LPG ktory niedalo sie nigdzie podlaczyc , po odpaleniu silnika wszystko bylo OK do mometu przelaczenia na gaz . Po przelaczeniu cos zajeb...e szczelilo i z okolic lewej glowicy poszedl dym i sie zaczelo szczelanie w wydech . Przy kazdym strzale na poczatku z wydechu wylatywalo cos jakby opilki aluminium , ale co dziwne po zdjeciu kostki w wtryskiwacza obojetnie jakiego na lewej glowicy szczelanie ustaje a silnik niezmienia swojej pracy , co wiecej mozna zdjac kostki z 3 wtryskow a silnik dalej pracuje rowno , ale odlaczajac kabel ze swiecy sinik kuleje
  15. witam , mam taki problem ze po wymianie uszczelek pod glowicami zostal jeden kabelek luzny od LPG ktory niedalo sie nigdzie podlaczyc , po odpaleniu silnika wszystko bylo OK do mometu przelaczenia na gaz . Po przelaczeniu cos zajeb...e szczelilo i z okolic lewej glowicy poszedl dym i sie zaczelo szczelanie w wydech . Przy kazdym szczale na poczatku z wydechu wylatywalo cos jakby opilki aluminium , ale co dziwne po zdjeciu kostki w wtryskiwacza obojetnie jakiego na lewej glowicy szczelanie ustaje a silnik niezmienia swojej pracy , co wiecej mozna zdjac kostki z 3 wtryskow a silnik dalej pracuje rowno , ale odlaczajac kabel ze swiecy sinik kuleje . RATUJCIE ??? ??? ???[br]Dopisany: 13 Maj 2007, 17:17 _________________________________________________no i co nikt nic niewie ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.