Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak objawia sie uszkodzenie pompy paliwa w silniku TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was koledzy. Wiem ze temat pompy byl juz czesto poruszany ale wprost nie widzialem wymienionych przyczyn. Wiec tak jak w tytule :Jak objawia sie uszkodzenie pompy paliwa w silniku TDI. Prosze o pomoc i wyrozumialosc dla nowego forumowicza:) pozdrawiam :hi:

Chodzi mi o pompe co pompuje do wtryskow. Konkretnie model 1.9 TDI 90ps 95r

Opublikowano

o jaką pompę chodzi nie sprecyzowałeś.

przeważnie objaw jest taki że silnik nie odpala :decayed:

Opublikowano

Witam was koledzy. Wiem ze temat pompy byl juz czesto poruszany ale wprost nie widzialem wymienionych przyczyn. Wiec tak jak w tytule :Jak objawia sie uszkodzenie pompy paliwa w silniku TDI. Prosze o pomoc i wyrozumialosc dla nowego forumowicza:) pozdrawiam :hi:

Chodzi mi o pompe co pompuje do wtryskow. Konkretnie model 1.9 TDI 90ps 95r

czyli chodzi CI o pompe wtryskowa ... ;)

objaw tak jak opisany ponizej .... :naughty:

p.s napisz cos wiecej ...

Opublikowano

koledze chodziło o wtryskową, bo po nocce słabo mu zapala, poleciłem sprawdzić kąt wtrysku i szczelność układu paliwowego (to obstawiam bardziej po wywiadzie przez gg :decayed:)

Opublikowano
  • Autor

Wiec tak. Elektryk u ktorego bylem ustawil mi podrzewanie wtryskow na przycisk:) mam ukryty przycisk i jak je podgrzeje to jest ok. Z tego co sie dowiedzialem wtryski automatycznie grzeja ale od temp -5C wiec cos musi byc nie tak.

Opublikowano

Wiec tak. Elektryk u ktorego bylem ustawil mi podrzewanie wtryskow na przycisk:) mam ukryty przycisk i jak je podgrzeje to jest ok. Z tego co sie dowiedzialem wtryski automatycznie grzeja ale od temp -5C wiec cos musi byc nie tak.

Co ci zrobił :shocked: :shocked: :shocked: ustal przyczyne dlaczego cieżko odpala a nie poprawiaj inżynierów Audi. Pierwsze co się stanie to spalisz świece, instalacje itd. tymi układami steruje ECU. Nie no rozwaliłeś mi serce teraz, pisali ci wcześniej co należy sprawdzić :shocked: a tego elektryka to bym :bicz3: :bicz3: :bicz3:
Opublikowano

Wiec tak. Elektryk u ktorego bylem ustawil mi podrzewanie wtryskow na przycisk:) mam ukryty przycisk i jak je podgrzeje to jest ok. Z tego co sie dowiedzialem wtryski automatycznie grzeja ale od temp -5C wiec cos musi byc nie tak.

ŁOJEZU :shocked: Zmontował Ci manualne (na krótko) włączanie świec żarowych to żałosna metoda naprawy :bicz3:

Odwiedź fachowca niech zacznie od sprawdze kąta wtrysku i dalej krok po kroku a nie tak jak tamten okablował Co fure... :thumbdown:...ehh

Opublikowano

Padajaca pompa daje rozne objawy. Od kopcenia, nie rownej pracy silnika, albo nie mozna juz uruchomic silnika.

PS.

Motor cos nie moge sie doczekac od Ciebie telefona na temat tarcz. :thumbdown:

Cos nei slowny jestes. :bicz:

Opublikowano
  • Autor

Elektryk mi zrobil to tylko na to bym mogl odpalic i dojechac. Jutro zabieram auto do serwisu i sie wszystko okaze:)

Opublikowano

Padajaca pompa daje rozne objawy. Od kopcenia, nie rownej pracy silnika, albo nie mozna juz uruchomic silnika.

PS.

Motor cos nie moge sie doczekac od Ciebie telefona na temat tarcz. :thumbdown:

Cos nei slowny jestes. :bicz:

Łojezu zapomniałem na śmierć :shocked: amsory :)

Temat był taki ,że wylądowałem w szpitalu bo mi sie zrypał kręgosłup a jak zaczełem chodzić po paru ładnych tygodniach rehabilitacji to z radości zapomniałem o tych tarczach :drool:

Opublikowano

Wiec tak. Elektryk u ktorego bylem ustawil mi podrzewanie wtryskow na przycisk:) mam ukryty przycisk i jak je podgrzeje to jest ok. Z tego co sie dowiedzialem wtryski automatycznie grzeja ale od temp -5C wiec cos musi byc nie tak.

czego ?

:shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew: :polew:

jedz z tym autem do jakiegos dobrego mechanika bo widze ze bladzisz i szukasz dziury w doopie ..... ;)

Opublikowano

jak chciałeś zapalić to trzabyło kostke od czujnika cieczy wyciągnąć ja tak wcześniej robiłem jak mi nie chciał zapalić wtedy masz grzanie świec a teraz to na tyk pali popatrzyłem sprawdziłem wszystko walnięte przekaźniki do świec a ztm mechanikiem to bym osobiście pogadał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.