Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parująca szyba - podklejanie tapicerki podszybia


VincentB5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

borykam się z problemem nadmiernie parującej przedniej szyby w mojej A4. Doszedłem do tego, że przyczyną jest tapicerka podszybia, która swoim rantem dotyka szyby na całej długości, zamykając przepływ powietrza, który powinien się tam odbywać.

Rant ten jest w jakiś sposób odklejony, czy odstaje inaczej niż powinien, co po przyjrzeniu się rzuca się w oczy. Powinien wchodzić w głąb pod szybę zostawiając szparę pomiędzy szybą a tapicerką, a tak nie jest - szczelnie przylega do szyby.

Czy ktoś miał taki problem i poradził sobie z nim przywracając obieg powietrza pod szybą (bez wyciągania szyby czołowej)? Ponoć to częsta przypadłość starszych A4..

Chętnie również wysłucham sugestii, jak takie coś można by naprawić, jeśli ktoś ma pomysły.. Jeśli to w czymś pomoże, to jutro mogę wrzucić fotkę, jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to przypadłość większości przedliftów :disgust: było o tym trochę na forum, nawet jak przeszukasz "Warsztat" to jest jak to podkleić.

Najlepszym rozwiązaniem jest zdjęcie dechy rozdzielczej i sklejenie tego dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...