Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] MÓJ PASSAT B5FL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę przedstawić wam mojego PASSATA:)

Rok 2001,wersja Comfortline, 1,9TDI PD AVX, przebieg 98700km:)

Wyposażenie seryjne:

-4X AIR-BAG

-Climatronic

-Tapicerka szara welurowa

-Wszystkie szybki elektryczne

-Centralny zamek z autoalarmem

-Srebrny metalik

-Pakiet podłokietników

-Radio JVC

-Zmieniarka w bagażniku na 12CD JVC

-Gniazdo 12V w bagażniku

[glow=red,2,300] Mody które przeprowadziłem:[/glow]

-Dołożenie Xenonu K5000

-Postojówki LED

-Wymiana wszystkich żarówek oświetlenia wnętrza(lampka główna,osłony przeciw słoneczne,lampki pod drzwi,oświetlenie bagażnika,oświetlenie rejestracji) na specjalnie robione moduły LED-nie mylić z chińskim badziewiem z allegro(Jacku dziękuje za robotę i serce jakie w to włożyłeś)

-Dołożenie oświetlenia AMBIENT takiego jak w PASSACIE W8

-CB radio President

-Antena President Florida

-Welurowe dywaniki

-Domykanie i otwieranie szyb z pilota

-Felgi 17 wzór Audi S5+opony 225/45/17

-Listwy wnętrza Chrom(jak w W8)

Opublikowano

silnik zapewne AWX - popraw w opisie

kto robił te spryskiwacze reflektorów??

Opublikowano

Sliczny passacik :good: fotki robione w galerii piotrkowskiej ? :)

Opublikowano

zainstaluj mu glebę[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 12:46_________________________________________________EDIT: interesująco mały przebieg :mysli: Prawdziwy???

Opublikowano

ładny Passat, ale na glebę z nim! :naughty:

Opublikowano

EDIT: interesująco mały przebieg :mysli: Prawdziwy???

pewnie tak..fotki z 2003r :naughty::kox:
Opublikowano

EDIT: interesująco mały przebieg :mysli: Prawdziwy???

pewnie tak..fotki z 2003r :naughty::kox:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przebieg ori ,bo Pasio jest w rodzinie od nowości,kupiony w salonie więc musi być ori:) Też czasem nie wierze ale tak jest:)

A co do spryskiwaczy to tylko zaślepki:)

Zdjęcia robione dziś w 2010r:)

Opublikowano

kolego wrzuć fotkę podsufitki, masz tam z tyłu jakąś lampkę, bo za***iście masz tył oświetlony, a u mnie w a4 z tych małych lampek w słupkach nie ma takiego efektu :disgust:, a te białe lampki podświetlające przestrzeń po otwarciu drzwi to mój następny mod :naughty:, bo wyglada za***iście :kox

Dasz ją na glebe+ większe koło i bedzie :kox:

Opublikowano

Przebieg ori ,bo Pasio jest w rodzinie od nowości,kupiony w salonie więc musi być ori:) Też czasem nie wierze ale tak jest:)

A co do spryskiwaczy to tylko zaślepki:)

Zdjęcia robione dziś w 2010r:)

takie zaślepki były w B5 a w B5FL były już "chowane" równo ze zderzakiem tak jak w Audi B6

Opublikowano
  • Autor

Mam forteczkę zaraz zapodam:) Tak jak pisałem LEDY od podstaw były robione i są to moduły zrobione ze świetnych jakościowo diod LED, a nie jakiś szajs co zacznie mrugać po miesiącu:) Zaraz wrzucę fotę:)

Opublikowano

Mam forteczkę zaraz zapodam:) Tak jak pisałem LEDY od podstaw były robione i są to moduły zrobione ze świetnych jakościowo diod LED, a nie jakiś szajs co zacznie mrugać po miesiącu:) Zaraz wrzucę fotę:)

ok, ja założyłem wszędzie żarówki na diodach, zobaczymy ile poświecą :evil:

Opublikowano

może to jest robione na diadach SMD?

Opublikowano

te lampki w podsufitce po bokach były ori czy dokładałeś, za***iście to wygląda, podświetlenie po otwarciu drzwi, chodzi za mną już dawno bo jest :kox:, w choooj :evil:

Opublikowano
  • Autor

To są led-y które daje strasznie dużo światła,o idealnej barwie,nie jest niebieskie tylko białe i takie miało być:) Napewno nie będzie się mi z nim nic działo bo diody są najwyższej jakości:) Oby świeciły jak najdłużej u Ciebie:) Możesz wpaść do Pt to zobaczysz na żywo jak to świeci:) [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 13:08_________________________________________________Były ori ale na zwykłej żarówce,która została rozbebeszona i jest wstawiony moduł LED:)

Opublikowano

no zobaczymy ile te moje poświecą :wink4:, do tych tylnich lampek, to bym chetnie zastosował taki modół, żeby więcej światła dawały :good:

Opublikowano
  • Autor

Tylko diody które masz świecą =/- barwą 7000K a moje około 4,500K i jest biało idealnie biało i oto mi chodziło:)Zdjęcia nie oddają tego jak to świeci niestety.

Opublikowano

no zdjęcia nie oddadzą, bo jak zrobiłem swoich fotkę na automacie, to wyszły niebieskie :polew:

Opublikowano

kolego dużo było roboty z podłączeniem Xenonu ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.