Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie:) Piszę do was z prośbą o analizę logów. Chciałbym się dowiedzieć w jakim stanie jest moja A4.

Wcześniej miałem problemy z turbo ale przeczyściłem turbo i zawór N75 i jest w miarę ok.

Już nie wchudzi w stan awaryjny jak wcześniej. Jednak wydaje mi się że auto nie idzie jak jak ma być.

Auto ma przebig 425000 km, nie bierze ani kapki oleju :)

To są moje 2 logi ponieważ pierwsze nie były kąpletne. Kolega- ciahciah powiedział mi co i jak, któremu dziękuje. Starałem się zrobić grupę Bassic Setting

tak jak pisze instrukcja ale u mnie nie pojawiał się napis LATE tylko zaczęła mi migać kontrolka podgrzewania świec żarowych.

Podobnie było z Grupą 011 nie mogłem przejść w Basic Setting ponieważ wyświetlało mi error i że jest to niemożliwe.

Logi statyczne:

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/mati2543_22279.html

Grupy: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/mati2543_22284.html

Grupy: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/mati2543_22283.html

Logi basic setting

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mati2543_22280.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mati2543_22281.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mati2543_22282.html

Logi Dynamiczne:

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mati2543_22312.html

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/mati2543_22313.html

Grupy: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/mati2543_22314.html

Opublikowano

wymień program VAGa na nowszą wersje przynajmniej 311 pełna wersja i powinien działać BS i "napis LATE". Co do grupy Bassic Setting przy wykonywaniu jej zawsze mruga kontrolka od świec i obroty rosną gdzieś do wartości ok. 1000obr/min. Co do logów to turbo coś słabo pompuje szukaj dziury w dolocie a może kręciłeś przy gruszcze. ale niech wypowiedzą się mądrzejsi :)

Opublikowano
  • Autor

właśnie mam pełną wersję vag-com 311.2n i nie wiem dlaczego to nie działa :confused4: Przy gruszce nic nie kręciłem. Wyczyściłem kierowniczki bardzo dokładnie. Także wszystko chodzi bardzo lekko. Dzięki za informacje:) może mam złą wersję tego vaga bo jest z literką n. czekamy na kolejne propozycje analizy logów:)

Opublikowano

n przy numerze nie jest powodem. Upewnij się czy jest 100% pełna wersja. A jak stan kata?

Opublikowano
  • Autor

tak jest to pełna wersja:) full registered:)

właśnie nie wiem w jakim stanie jest katalizator. Będę musiał go wyciągnąć i zobaczyć w jakim jest stanie.

Opublikowano

logi rób zawsze pojedynczo:wink4:

twoja wersja ECU silnika nie obsługuje wszystkiego z basic setting, wiec masz wszystko ok

po obserwuj termostat na kanale 49 klimatronika, jak będzie temp spadać poniżej 87C to do wymiany

nadal masz problem z doładowaniem..

-sprawdź czy szczelny masz dolot, zlikwiduj zaolejenie na rurach, po dociągaj opaski

-po wymieniaj wszystkie podejrzane wężyki podciśnieniowe i gruntownie sprawdź cały układ podciśnieniowym bo według mnie tam jest pies pogrzebany

gruszka jest przykręcona na dwie śrubki od spodu, odkręć je i podciągnij gruszkę do góry i zablokuj i w tedy zrób loga dynamicznego 011 tylko zrób go od 1000obr do 2500obr

masz katalizator?

Opublikowano

Termika auta jest prawidlowa.

Do sprawdzenia:

- szczelnosc dolotu

- szczelnosc przewodów podcisnienia

Katalizator obligatoryjnie do wywalenia.

Pamietaj, ze logujemy kazda grupe osobno.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki :) jeśli chodzi o wężyki podciśnień to część już wymieniłem, dziś wymienią resztę. Jak zrobię już wszystko to pomownie zrobię logi i wam pokażę:) Dzięki za rady:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.