Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z masą (-) w bagażniku.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie. Posiadam audi a4 b5 sedanik.

Mam taki problemik. Pociagnelem kabel (+) do bagaznika ale mam problem z masa (-). Nie chce ciagnac drugiego kabla bo nie mam na niego miejsca i wpadlem na pomysl zeby mase (-) podlaczyc w bagazniku do blachy. tylko wlasnie w tym problem ze nie wiem do ktorego miejsca. Lampa, glosnik w pulce czy moze blacha kolo kola zapasowego? Macie jakies pomysl?

Pozdrawiam ...

Opublikowano

Do jakiej kolwiek blachy i po problemie

Opublikowano
  • Autor

Wiem o tym :tongue4: Ale chodzi mi o to do ktorego dokladnie miejsca mozna sie podpiac. Np. do lampy ale za ch** nie moglem odkrecic srubki :tongue4: Moze ktos juz tak robil i zdradzi gdzie dokladnie sie podpial.

Pozdrawiam ...

Opublikowano

Mocowanie pasów

Opublikowano

Ja u siebie w a4 podłączyłem pod tylną kanapą jakaś tam nakrętka jest, nie wiem od czego.

Tylko pamiętaj żeby to do czego przykręcasz, było czyste bez żadnego lakieru i.t.p

Opublikowano

ja u siebie masę złapałem spod tych bolczyków które chyba są do jakiejś siatki na zakupy bądź inne żeby nie latały po bagażniku :decayed: i jest dobrze, nie widać, skrzynia zasłania i wystarczy 30 cm przewodu

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie :), juz sobie poradzilem :cool1:

Opublikowano

Ja u siebie podpiąłem się pod sterownik ABSu znajdujący się pod siedzeniem.

Początkowo chciałem pod pasy, ale niestety oczko w kablu miało za mała średnicę.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

ja mam teraz wlasnie ten sam problem, podlaczalem pod srube od tylnych lamp ale za slaba byla. i nie moge nicwykombinowac:|

Opublikowano

ja mam teraz wlasnie ten sam problem, podlaczalem pod srube od tylnych lamp ale za slaba byla. i nie moge nicwykombinowac:|

w tym wątku masz wymienione kilka możliwości ...

Opublikowano

ja u siebie masę złapałem spod tych bolczyków które chyba są do jakiejś siatki na zakupy bądź inne żeby nie latały po bagażniku :decayed: i jest dobrze, nie widać, skrzynia zasłania i wystarczy 30 cm przewodu

mam w tym samym miejscu przykręcony przewód i zero problemów :good:

Opublikowano

no ja niestety nie mam takich rarytasow :kox:

Opublikowano

no ja niestety nie mam takich rarytasow :kox:

wyciągnij wykładzinę bagażnika i poszukaj do czego można przykręcić :wink4: tylko żeby nie było malowane

Opublikowano

juz podlaczylem do mocowania pasów :cool1:

Opublikowano

juz podlaczylem do mocowania pasów :cool1:

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.