Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktory telefon mam wybrac ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Na aparat w telefonie nie zwracałbym, żadnej uwagi. Dosłownie wszystkie są gówniane i od razu widać że to z komórki

dlatego mówi się telefon z aparatem a nie aparat z telefonem... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardo fajne robi fotki SE chyba k800i ten co ma 3.2MP już nie mówiąc o trybach (panorama, best photo[w ciągu sekundu trzaska 10fot] ) ma lampe ;) wkońcu sony robi cyfrówki to co sie dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardo fajne robi fotki SE chyba k800i ten co ma 3.2MP już nie mówiąc o trybach (panorama, best photo[w ciągu sekundu czaska 10fot] ) ma lampe ;) wkońcu sony robi cyfrówki to co sie dziwić.

też słyszałem, że nie ma co porównywać SE aparatu do Noki, bo niby mają po 3,2MP, a różnica niebo a ziemia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aparat w telefonie nie zwracałbym, żadnej uwagi. Dosłownie wszystkie są gówniane i od razu widać że to z komórki

a ja ma sony ericson k800i i aparat jest ok 3.2mp panorama jest super i moge sobie serfowac z niego po internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha i ten SE ma autofocusa :oklaski: dla mniej wtajemniczonych, łapie ostrość po wciśnięciu spustu migawki do połowy

i ma tryb makro :hi:

co z tego, skoro jest to AF cyfrowy?? niby jest, wyostrza zdjęcia, ale to nie to, N95 powinna robić zdjęcia jak z kosmosu ale nie robi... tzn robi, ale tylko jak jej się chce, bo większość to kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego, skoro jest to AF cyfrowy?? niby jest, wyostrza zdjęcia, ale to nie to, N95 powinna robić zdjęcia jak z kosmosu ale nie robi... tzn robi, ale tylko jak jej się chce, bo większość to kupa.

a bawiłęś sie tym SE? ja widziałem jakie robi zdjęcia i każdych warunkach daje rade, nokia nie robi aparatów to skąd ma mieć dobry sprzęt w telefonie ? sam mam teraz nokie 6230i i jest daleko za murzy... krajami 3ciego świata :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie miałem okazji pobawić się tym SE.

nokia nie robi aparatów to skąd ma mieć dobry sprzęt w telefonie ?

od Carla Zeissa, powinno to wszystko jakoś ładnie ze sobą współpracować ;)

to zwracam honor :hi:

czyli SE i Nokia to to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...