Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

uwaga lece z wiadrem

dyngus01.jpg

u nas tak się chlapie :naughty:

u nas tez tak sie chlapalo... :gwizdanie: nawet na przystanek szybkiego tramwaju chodzilo sie kiedys z wiadrami :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz za stary juz jestem na takie polewanie :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 10:04_________________________________________________

nikus jaka macie pogode? bo kurde u mnie mgla taka gesta ze masakra

a super jest pogoda... coraz cieplej sie robi i sloneczko swieci :)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 10:04_________________________________________________a Ty w rajchu? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pametam za dzieciaka najlepszy punkt to byly swiatla przy kosciele. jak bylo czerwone i gostek mial szybke opuszczona to plywal w srodku jak mu sie z dwa wiadra wlalo przez okienko ale potem szybko musielismy s................................[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 10:07_________________________________________________tak nikus na wygnaniu do lipca ;([br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 10:08_________________________________________________no to tylko pozazdroscic pogody :([br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 10:10_________________________________________________ide na :cygaro: bede za chwilke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nikus na wygnaniu do lipca ;(

a chociaz z jakas rodzinka jestes w swieta? czy sam tam siedzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moja kobitka na szczescie bo bym tu chyba ocipial[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 10:21_________________________________________________jak przyjade to wpadne znow na spotka, wpadal bym chetnie czesciej ale kurde troszke daleko mam.z berlina to z palcem w d........ ale niestety siedze pod granica holenderska wiec mam jakies 800km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyjade to wpadne znow na spotka, wpadal bym chetnie czesciej ale kurde troszke daleko mam.z berlina to z palcem w d........ ale niestety siedze pod granica holenderska wiec mam jakies 800km

no to faktycznie kawal drogi...ale wpadaj do nas kiedy tylko mozesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo jak by spocik wypadl 5 lipca bo 6 spadam na tydzien do mielna. musze troszke wypoczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo jak by spocik wypadl 5 lipca bo 6 spadam na tydzien do mielna. musze troszke wypoczac

pomyslimy :) przypomnij sie blizej tego terminu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,dzieki wielkie :notworthy:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 10:32_________________________________________________tu zrobilismy sobie spotka w dwa auta :polew: bo filutek mieszka w leverkusen wiec umowilismy sie w polowie drogi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak by ktos przypadkiem jechal w tym kierunku to zapraszam na kawe i ........ . mam tu jeszcze dwa pokoje wiec i kimnac sie bedzie gdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak by ktos przypadkiem jechal w tym kierunku to zapraszam na kawe i ........ . mam tu jeszcze dwa pokoje wiec i kimnac sie bedzie gdzie :gwizdanie:

super :good: jakby co bedziemy sie kontaktowac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciekam, bede wieczorkiem. milej reszty swiat dla wszystkich i nie zalejcie sie zamocno dzisiaj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciekam, bede wieczorkiem. milej reszty swiat dla wszystkich i nie zalejcie sie zamocno dzisiaj :polew:

dzieki i wzajemnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...