Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Poranne odpalanie dieselka -wstepne podgrzewanie


krzysiogreg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zauważyłem że kiedy odpalam autko z rana to musze troche dluzej zakrecic rozrusznikiem by załapał...

Podejrzewam ze coś nie tak z czujnikiem temperatury-tym który daje sygnał do grzania świec (swiece żarowe nówka)

Gdzie on sie znajduje?

VAG nie pokazuje zadnych błedów.

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze też mam taki problem ale jutro się z nim mam nadzieje uporam bo pewnie masz tak samo jak kąt wtrysku umnie jest 01 engine basic setings blok 000 pozycja nr 2 - 000 umnie jest tyle a powinno być 049 i bede chciał tak jutro zrobić sprawdź u siebie kąt wtrysku. stawiam na to. A po drugie świece nie grzeją się w temperaturze powyżej 5 stopni. dam znać jak mi poszło. Czy będe miał probl;em z odpalenie czy nie podkreślam że jak stoi w garażu to nie mam problemu tylko jak postoi całą noc na polu to jest mały problem z odpaleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1Z powinno być 51...idealnie ale są pewne granice.Też będę ustawiał kąt ale ciągle nie mam czasu na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zauważyłem że kiedy odpalam autko z rana to musze troche dluzej zakrecic rozrusznikiem by załapał...

Podejrzewam ze coś nie tak z czujnikiem temperatury-tym który daje sygnał do grzania świec (swiece żarowe nówka)

Gdzie on sie znajduje?

VAG nie pokazuje zadnych błedów.

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :a4fan:

zostaw swieczki w spokoju ... sprawdz kat wtrysku ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kąt wtrysku ok i jest problem z odpaleniem rano to sprawdziłbym filtr paliwa i powietrza ;)

Filtry wymieniane ze 2 miesiace temu... generalnie pali dobrze ale problemy pojawiają się przy temp ok 5oC

Bezpiecznik od świec, przekaźnik sprawdzony - ok

Hmmm... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...