Treść opublikowana przez Simon
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ale zmokłem
-
Nie działa wentylator klimy
Musi rozłączać bo bez wentylatora ciśnienie w układzie rośnie ponad 18atm....Mi nie rozłączyło i chłodnica do wymiany!
-
Odgrzybianie klimatyzacji ozonem czy chemicznie?
Wurth do odgrzybiania jest extra....ale żeby "zapachy" nie wróciły trzeba klimy dobrze używać! Ja robię tak: -przede wszystkim nie jeździć z klimą na krótkich dystansach! -najlepiej używać klimy w suche dni (mimo, że dobrze odparowuje szyby gdy pada) -wyłączyć sprężarkę na 5-10min przed zakończeniem jazdy - przepływające powietrze osuszy parownik i nie da rozwijać się bakteriom...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mam pytanie w moim B6: Mam moduł: ori F, dołożyłem włącznik z AUTO z B7 oraz włącznik CLH. Lusterka nie umiem kupić nigdzie nie ma... Dziś zakodowałem MCE i wywaliło mi błędy: 2 Faults Found: 01502 - Bulb for Rear Fog: Left (L46) 57-00 - Electric Circuit Failure 02105 - Supply Voltage for Light Detection Sensor 57-00 - Electric Circuit Failure Czy to prawidłowe działanie gdzy nie mam lusterka jeszcze? Skąd ten błąd żarówki skoro działa....
-
Zalaczony tryb ECON
A u mnie przy braku nie wywalił błędu ale czasem tak jest z tymi czujnikami w B5 musiałem w niego "puknąć" wtedy wywalił błąd
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To co wstępnie jutro 3.05 na 19tą na Mce?!
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To kiedy? Dziś jutro? Koło 19tej może
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Właśnie miałem proponować ja bardzo chętnie podjadę na szejka
-
Zalaczony tryb ECON
Uszkodzony czujnik lub....nie działa np. wentylator klimy...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
uuuuu dlatego wszystko robię sam lub taki "mechanik" robi ze mną... właśnie skończyłem wszystkie zaciski hamulcowe na speed silver
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Teraz mam koła 15tki ze starej fury na czas mycia 17tek po zimie
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Gre a co jeszcze sprawdza MCE że jeśli zamiast fotochromu da się jakiś czujnik zmierzchowy to i tak daje błędy?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Gre ale jak podłącze włącznik CLH i mam już podłączony włącznik D i moduł F to muszę kodować że mam czujnik światła? Czy bez kodowania będzie działać CLH?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mam założony przełącznik ori CLH jutro będę go podłączał. A jak działa ten czujnik w fotochromie ori? Daje zero lub 1 czy jakieś inne sygnały?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Już szukam....chcę funkcję CLH i nie przeszkadza mi że cały dzień będzie działać
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Pytania zasadnicze pominąłem bo mam wszystko co potrzeba! MCE będzie dawał błąd na FISa?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Spoko w czasie dnia to się z tym licze....ale błędy czemu?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja musze założyć 17tki jeszcze i wtedy możemy robić spota
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mam pytanie mam audo B6 i xenony ori. Dokupiłem włącznik w wersji D z B7 z Auto oraz włącznik CLH w salonie VW. Zmieniłem pin z 11 na 13ty i włącznik działa super. Nie zmieniałem nic z kodowaniem jeszcze i nie podpinałem włącznika CLH. Czy muszę kodować MCE jeśli nie chcę dokładać na razie fotochromu a chcę żeby mi chodziły światła Auto i funkcja CLH?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wzdłuż się złamał czy po szerokości?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
O nieźle i wszystko montowałeś mikrofony itp? Ile czasu?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Też szukałem wersji z BOSE ale widać laska która w Monachium zamawiała mój wóz nie była audiofilką no i nie lubiła na 4ech
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Podobno niweluje koleiny na drodze... ---------- Post dopisany 15-02-2013 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 21:22 ---------- Właśnie zmieniłem napinacz paska wieloklinowego odrazu cisza W starym była wytłuczona tuleja plastykowa i wypłynął smar z łożysk rolki. Bardzo się ucieszyłem że kupiłem INA bo oryginalny też był taki. A wszystko bez rozbierania przodu
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Za dużo pary...bo zima trza w tłoki to zapodać a tak byłem ostatnio na spocie w Cz-wie z naszego klubu w 2007 gdzieś tak i 2008 czy 9 na 3stawach czyli zanim McD wybudowali... A sysek B6 mam po B5 jesienią zmieniłem... Chyba na lodowisko wyskocze
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mója fura kresek nie robi...jeżdże jak helmuty 20lat temu po PL wkurzam ludzi