Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Prośba o analizę logów


loganek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej obawiałem się o turbo. Wkręcając silnik na wysokie obroty, około 4300-4500 czasami łapał notlaufa. Czyżby kierownice się próbowały blokować, czy może takie są objawy turbiny która wkręca się na najwyższy zakres obrotów i wtedy ją odcina?? A jeśli chodzi o temperaturę silnika przy robieniu logów to na wskaźniku było 90 stopni. W największe upały nigdy się nie przegrzewał, a zimą trzeba było trochę przejechać do osiągnięcia temperatury. Czyżby termostat się nie zamykał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas jazdy na klimatroniku włącz kanał 49 i tam po obserwuj temp, jak będzie poniżej 88C to termostat do wymiany, co do turbiny dbaj żeby olej zawsze wymieniać w terminie, na zimnym jeździj delikatnie do 2000obr, przed zgaszeniem zawsze odczekaj 30sekund, no i poco kręcisz silniki powyżej 4000obr, przecież on wtedy już nie ciągnie.. a jak czasem zdarzy się przy wysokich obrotach tryb awaryjny to może to oznaczać że kierownice się przycinają ale puki co nie masz się czym przejmować, jedynie od czasu do czasu przedmuchaj turbo z pedałem w podłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat do wymiany, kup ori w aso, zamienniki odradzam

mam zagadkę dal innych, dzisiaj jadę i mam nie zależnie od stylu jazdy temp 98-99C, zawsze miałem 94-95C a przy pałowaniu 99C, chyba jednak chłodnice trzeba będzie po 13 latach pracy wyczyścić.. a może szlak trafił wirnik pompy? ma tylko 13 lat i 233 tys km na karku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...