Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VeilSide

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VeilSide

  1. Dziękuję Ci bardzo za podpowiedzi 👍 Sprawdze to wszystko jutro, ale raczej już jest po frytkach, bo wymuszenie regeneracji serwisowej jest nieudane - wyrzuca informacje : przerwano ze względów bezpieczeństwa ( aborted, safety readons ). Próbowałem to dzisiaj wykonać. Chyba, że któryś czujnik go blokuje. Dam znac pozdrawiam
  2. Jak sądzisz z doświadczenia, czy przy tych wartościach warto go „wyprać” czy nie ma sensu, bo te wartości nie są jeszcze tragiczne ? I problemem są tylko te krótkie odcinki ?
  3. Jest to samochód moich rodziców. Na codzień jest to przemieszczanie się z ich miejscowości do większego miasta o około 15km oddalonego ( przez małe wioski ) lub przyjeżdżają do Nas, niestety tylko 3km. Tata należy do tych co jeżdżą bardzie dynamicznie. Ogólnie trasy po autostradach i ekspresówkach około 4-5 razy w roku, każda trasa to około 400km w jedną stronę.
  4. Przebieg 115tys, silnik 103kW CFFB Błąd jaki wyrzuca to 5188 i po skasowaniu od razu wraca
  5. Cześć, Czy mógłby ktoś zerknąć w jakiej kondycji jest Dpf ? Wypala co około 100km i wchodzi wtedy w tryb awaryjny… Dodam, że auto to q3 2013r 2.0 tdi cr. wartosci jakie wskazuje vcds ( kilometrów i spalone paliwo od ostatniej regeneracji, ni ciula sie nie pokrywają z tym co jest faktycznie ) dziekuje pozdrawiam
  6. ok ale jaka wartosc ustawic zeby bylo idealnie ?
  7. ok jutro zamieszcze screena pozdrawiam ---------- Post dopisany 06-10-2013 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 22:47 ---------- witam.zamieszczam screena BS 004. jednak jest kicha...powiedzcie panowie jaki najlepiej ustawić ?
  8. Witam, Jak możecie, zerknijcie na logi i powiedzcie czy widzicie coś wiecej ode mnie , czyli kąt wtrysku do poprawy ( w teorii, bo w praktyce dobrze odpala... więc warto ruszać ? ), turbo delikatnie przeładowuje, ale po skończeniu logów sie poprawiło ( dochodzi max do 2220 ) i najprawdopodobniej zawalony kolektor ssący... Dodam tylko,że filtry wszystkie nowe, a auto przygotowane pod remap softu... BS : 000BS - 003BS - 004BS - 011BS - statyczne : 000 statycznie - 001 statycznie - 003 statycznie - 004 statycznie - 005 statycznie - 010 statycznie - 013 statycznie - 014 statycznie - 015 statycznie - dynamiczne : 003 dynamicznie - 004 dynamicznie - 008 dynamicznie - 010 dynamicznie - 011 dynamicznie - dzięki, Pozdrawiam
  9. ustaw kąt wtrysku, jak masz kata to wyrzuć,możesz delikatnie podnieść dawke i obroty na jałowym... zrób ponownie dynamiczne z gazem do podłogi pozdrawiam
  10. sprawdzałem na aku jest wszystko ok
  11. Witam, poszukuję schematu połączenia pompy wspomagającej ESP ( V156 ), a dokładnie o zasilanie tej pompy ( elektryczne ) Ewentualnie może orientuje się ktoś z Was jakie napięcie zasilające jest prawidłowe ? Vag wyrzuca mi błąd tej pompy , sprawdziłem zasilanie i na wyłączonym silniku jest 10,5V a na uruchomionym 11,4V... Dzięki, Pozdrawiam
  12. VeilSide odpowiedział(a) na VeilSide temat w Układ Jezdny
    dzieki, on jest w pompie czy osobno ? jesli osobno to mozes podpowiedziec gdzie szukac ? Dziwne jest to , ze przed wymiana klocków było wszystko ok, a wymieniłem kocki, pojechałem się przejechać i bład...byłem pewien,że jest to związane właśnie z tym pozdrawiam ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- byłem sprawdzić w aucie czy mam G201 na zewnatrz pompy... i niestety nie ma.W tygodniu wymienie płyn hamulcowy bo nie wydaje mi sie zeby tak nagle padł czujnik po wymanie klocków ( no chyba ze pech chciał aby akurat w tym momencie padł czujnik )
  13. VeilSide opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam, poz wymianie klocków zapalają sie kotrolki od ABS i ESP, ale tylko przy gwałtownym wciśnięciu pedału gazu przy odpalaniu i normalnej jezdzie jest wszystko ok , ale jak tylko przycisne mocno pedał gazu, to zapalają sie kontrolki.Po zapięciu Vag-a, pokazuje bład 01435 27-00 implausible signal.Zastanawiam sie czy, ponowne odpowietrzenie układu pomoże... pozdrawiam
  14. wyczyscilem przyciski i hula wszystko dobrze dzięki za podpowiedz
  15. Witam, Spotkał sie ktoś z Was z takim czymś ? szukałem czy jest to zaprogramowana opcja ale nic nie znalazłem o takiej możliwości... Pozdrawiam
  16. byłm dzisiaj na stacji diagnostycznej zeby sprawdzili dokladnie...brak jakichkolwiek luzów, siła hamowania idealna wahacze w bdb stanie...nie maja pojęcia dlaczego sa drgania
  17. koła były zamieniane , wahacze przwie nowe ori lemfordera...pomysłów mi brakuje
  18. witam, od pewniego czasu podczas hamowania czuje jakby takie delikatne szarpania ... myslalem ze wina leży po stronie krzywych tarcz ( choć są prawie nowe ) ale dałem do tokarza , ( który zresztą stwierdził ze są proste ) , i dalej to samo...Czy ktoś z was miał juz podobny problem ? pozdrawiam
  19. Dzieki wielkie !! o to mi chodzilo
  20. Ok dzieki, a co z tymi żóltymi tablicami ? mozna kupic i wracac bez waznego przegladu TUV ?
  21. witam, Mam pytanie.Jak to jest z ciągnięciem auta na lawecie...można śmiało A4 B5 ciągnąc np drugie takie B5 na lawecie ? I jeszcze jedna sprawa.Jest jakas mozliwosc wrócenia autem na kołach jesli nie ma waznego przegladu (TUV ) ? Np na zoltych tablicach ? słyszalem ze do niech nie jest potrzebny wazny przeglad...wiecie cos na ten temat ? Pozdrawiam
  22. filtr paliwa kiedy był wymieniany ? tak jak kolega napisal , zrób logi kompletne ( nie zapomnij o grupach 013 i 023 ) i sie zobaczy co jest... pozdrawiam
  23. czasami do kabla dodają proram na CD ... ale to nie jest problem , na necie jest do sciagniecia vag-com bez problemu. pozdro
  24. dzieki wielkie za odpowiedz, pozdro
  25. Witam, Mam pytanie czy wymienialiscie wysprzęglik w 1.8 T ? Trzeba zrzucac skrzynie czy jest mozliwosc wymiany bez tego ? pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.