Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem ze światłem stop! ?


kamil22lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy , mam taki problem iż , zakupiłem 3 światło stopu (oryginalne na półkę), i podłączyłem je do przewodów wychodzących z prawej strony tylnej lampy , światło świeci ładnie , tylko problem jest taki że komputer ,pokazuje napis " Brems licht " jak odłączę 3 stop to wszystko wraca do normy " napis ok" ,prośba jest moja taka , jak to podłączyć aby wszystko grało , i nie było napisu Brems licht :confused4: pozdrawiam ,proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam podłaczony 3-Stop poprzez przekaźnik i nie mam problemu z FIS-em, ewentualnie podłacz sie kablem przed modułem świateł Stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przekaźnik mam umieszczony w bagazniku przy lewej lampie, musisz zaopatrzyc sie w zwykły przekaźnik z 4 nóżkami trzeba przeciągnąc +12 do przekaźnika, mase oraz +12 na cewke przekaźnika po wcisnieciu STOPU,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku czy mógłbyś wytłumaczyć mi to lepiej , w elektryce jestem cienki a nie chce nic spieprzyć .pozdrawiam

Prościej to już się chyba nie da.

Nie obraź się, ale może jednak będzie lepiej, jak weźmiesz sobie do pomocy kogoś bardziej oblatanego w elektryce.

Bo jeszcze jakieś zwarcie zrobisz...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze masa masą ,, wiem:) dalej mam + po wciśnięciu stopu , czyli gdzie go znaleźć? te------- co oznaczają?

+ stały gdzie znaleźć? i co do 3 światła stop , wytłumacz mi to trochę :)

Wybacz Kamil, ale to co jest na rysunku, to są podstawy, rzeczy najprostsze.

Jeśli z tym masz kłopot, to jednak odpuść sobie tę robotę, albo znajdź na miejscu u siebie jakiegoś elektryka, który ci pomoże, bo sam to jeszcze sobie biedy narobisz.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten schemat może ci się przydać:

http://chomikuj.pl/steve69/Dokumenty/Audi A4/Audi A4 1.8 ADR ext.lamp.pdf

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...