Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] 1be + sprezyny H&R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak ma ktoś do sprzedania 1BE :naughty:

Opublikowano

Jest Kolejka !!!

Opublikowano
:polew: nie bijta sie widac ze chlopak nie wiadomo kiedy zmieni, w sumie gdyby bylo do quattro to bym sam wzial :decayed: zeby ot nie bylo to h&r z 1be bedzie ok tak ma hosse88 i fajnie wyglada tylko ja bym wolal gwint
Opublikowano
  • Autor

zastanawiam się czy zakładać te sprężyny na zimę czy na wiosnę zarzucić :mysli:

Opublikowano

lepiej na wiosnę po zimie coś jeszcze wyskoczy i przy okazji zmienisz jak na pewno mam taki zamiar :good:

Opublikowano
  • Autor

tylko ciekawi mnie jak będzie wyglądać na tych sprężynach, przez zimę ciekawość mnie zeżre :kwasny:

Opublikowano

Zakladaj i sprzedawaj mi 1be ;p;p;p :tongue4:

Opublikowano

Zostaw na wiosne, na zime nic ci to nie da tylko sola usyfisz, a jak zalozysz na wiosne to jeszcze f16mysliwiec bedzie sie wkurzal a my bedziemy miec polewe :decayed::kox:

Opublikowano

Zostaw na wiosne, na zime nic ci to nie da tylko sola usyfisz, a jak zalozysz na wiosne to jeszcze f16mysliwiec bedzie sie wkurzal a my bedziemy miec polewe :decayed::kox:

:ssij:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

trochę odświeżę...

jestem świeżo po założeniu tych sprężynek, i mam problem ponieważ przód usiadł tak jak chciałem i jest niżej, tył tez poszedł delikatnie niżej ale stoi wyżej tak około 1-2cm od przodu :(, czego to może być wina? i czy szukać innych sprężyn czy da rade coś zrobić?

Opublikowano

Dobrałeś odpowiednią kategorie wagową sprężyn?

Opublikowano
  • Autor

jak brałem to gościu mówił ze do diesla w sedanie...

jak stoi na równym to wystarczy ręka docisnąć tył i już jest równo...

Opublikowano

Wg moich inormacji są dostępne dwie opcje:

29989-1 Audi A4 Lim./Sedan Typ B5 (8D),

auta produkowane w latach 1994-2001

egzemplaże o obciążeniu osi przedniej do 970 kg

29989-2 Audi A4 Lim./Sedan Typ B5 (8D),

auta produkowane w latach 1994-2001

egzemplaże o mocy do 142 kW i obciążeniu osi przedniej powyżej 970 kg

Obie opcje oczywiście dotyczą ośki bo do Q są inne zestawy. :cool1:

Wiesz jaki masz te springi? 1 czy 2? :mysli: Masz gdzieś opakowanie z tych springów? Jak ja kupowałem to na pudle jest wszystko opisane. :good:

Opublikowano
  • Autor

to brałem od gościa z forum i on tez nie miał pudla :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

to brałem od gościa z forum i on tez nie miał pudla :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Spokojnie. To było pomocnicze pytanie. :wink4: Jeśli nie ma pudła to oznaczenia powinny być na sprężynach. :good: Poszukaj co tam masz.
Opublikowano
  • Autor

tylko ciężko będzie coś odczytać bo korozja już się wdała, jeśli były by źle dobrane to jedyne co pozostaje to szukać innych tak?

Opublikowano

tylko ciężko będzie coś odczytać bo korozja już się wdała, jeśli były by źle dobrane to jedyne co pozostaje to szukać innych tak?

No innego wyjścia nie ma skoro źle stoi. Dawno je zakładałeś? Może się jeszcze co nieco ułoży ale szczerze wątpie aby usiadło dużo...
Opublikowano
  • Autor

tylko ciężko będzie coś odczytać bo korozja już się wdała, jeśli były by źle dobrane to jedyne co pozostaje to szukać innych tak?

No innego wyjścia nie ma skoro źle stoi. Dawno je zakładałeś? Może się jeszcze co nieco ułoży ale szczerze wątpie aby usiadło dużo...

zrobiłem już na tych sprężynach 200km i raczej nic już nie pójdzie w dol,jedyne co mnie pociesza to to ze gdy ktoś siedzi z tylu na siedzeniu to jest równo, i ogólnie to dosyć miękki jest na tym zawieszeniu :)

Opublikowano

tylko ciężko będzie coś odczytać bo korozja już się wdała, jeśli były by źle dobrane to jedyne co pozostaje to szukać innych tak?

No innego wyjścia nie ma skoro źle stoi. Dawno je zakładałeś? Może się jeszcze co nieco ułoży ale szczerze wątpie aby usiadło dużo...

zrobiłem już na tych sprężynach 200km i raczej nic już nie pójdzie w dol,jedyne co mnie pociesza to to ze gdy ktoś siedzi z tylu na siedzeniu to jest równo, i ogólnie to dosyć miękki jest na tym zawieszeniu :)

No ale zawsze to jakieś pocieszenie. :naughty: P.S. Jak tyle już przejechałeś to nie sądzę aby cokolwiek jeszcze usiadło. :no
Opublikowano
  • Autor

tylko ciężko będzie coś odczytać bo korozja już się wdała, jeśli były by źle dobrane to jedyne co pozostaje to szukać innych tak?

No innego wyjścia nie ma skoro źle stoi. Dawno je zakładałeś? Może się jeszcze co nieco ułoży ale szczerze wątpie aby usiadło dużo...

zrobiłem już na tych sprężynach 200km i raczej nic już nie pójdzie w dol,jedyne co mnie pociesza to to ze gdy ktoś siedzi z tylu na siedzeniu to jest równo, i ogólnie to dosyć miękki jest na tym zawieszeniu :)

No ale zawsze to jakieś pocieszenie. :naughty: P.S. Jak tyle już przejechałeś to nie sądzę aby cokolwiek jeszcze usiadło. :no

albo dwa wory cementu do bagażnika :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.