Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] Problem ze spalaniem na FIS-sie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w nowym nabytku jest pewien problem, który odkryło sie w drodze powrotnej, FIS nie pokazuje spalania cały czas 0,0 oraz zasieg 2000km ( ani średniego ani chwilowego) pozostałe parametry pokazuje bez zarzutu, podobnie inne funkcje FIS-a ( radio, tel, navi) wyglada na to ze nie dostaje sygnału spalania, macie moze rozpiske wtyczek w liczniku i ECU gdzie ma isc sygnał spalania.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

podłącze się pod temat...mam ten sam problem, z innymi funkcjami wszystko ok tylko spalanie źle pokazuje i km do końca baku. Na VAGu wszystko niby dobrze zakodowane, nie ma żadnych błędów... Ktoś coś wie? :decayed:

Opublikowano

Ale do tej pory wszystko było ok, tylko po diagnozie i programowaniu wszystkiego na nowo VAGiem przestało działać :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Auto ma pełnego FIS-a bo działa przełaczanie miedzy 1/2 oraz pokazuje wszystkie inne dane z FIS-a oprócz spalania.

Cały czas pokazuje 0,0 l/100 kodowanie:

Licznik 01001, kanał 19 (11011), kanał 60 (1031), kanał 61 (3395), kanał 62 (31)

Manetka prawidłowo zakodowana i przełacza sie pomiedzy trybami, wszystko pokazuje oporócz tego spalania, nigdzie nie ma błedów, wyglada jakby licznik nie dostawał sygnału spalania po CAN-ie

Opublikowano

Jak ktoś ma 3.0 w benzynie z Q i lubi pojeździć bokami to brak spalania jest najlepszą usterką jaka się może zdarzyć.

A tak na poważnie to dobrze Wojtek, że nie odpuszczasz. Zasięg się przydaje.

Opublikowano

Witam w nowym nabytku jest pewien problem, który odkryło sie w drodze powrotnej, FIS nie pokazuje spalania cały czas 0,0 oraz zasieg 2000km ( ani średniego ani chwilowego) pozostałe parametry pokazuje bez zarzutu, podobnie inne funkcje FIS-a ( radio, tel, navi) wyglada na to ze nie dostaje sygnału spalania, macie moze rozpiske wtyczek w liczniku i ECU gdzie ma isc sygnał spalania.

Mam ten sam problem identyczny kropka w kropke.Co z tym zrobić?????

Opublikowano

odloczcie aku i podlaczyc znowu, jak wstana na nowo wszystkie sterowniki to mu pewnie minie, a licznik jak by nie miał cana nie uruchomili byście poajzdów, sprawdzic wykonawcze na poczatek

Opublikowano
  • Autor

Aku był odłaczany przy okazji padniecia aku, po tych wszytkich kodowaniach był wyjmowany bezpiecznik od liczników po załaczeniu pokazywało spalanie 10l i zasieg ale po ruszeniu spowrotem pokazywało sie 0,0.

  • 3 lata później...
Opublikowano

Aku był odłaczany przy okazji padniecia aku, po tych wszytkich kodowaniach był wyjmowany bezpiecznik od liczników po załaczeniu pokazywało spalanie 10l i zasieg ale po ruszeniu spowrotem pokazywało sie 0,0.

I jak udało sie rozwiazac problem..mam to samo i szukam jakis wskazówek POZDRO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.