-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ruszyła wielka obława na krakowskich kierowców - Gazetakrakowska.pl
-
Co to i do czego służy ? Proszę o pomoc.
Ja po tej stronie miałem nawigacje ale nieco inna w sumie to nie wiem co to może być
-
15 czy 16 ?
195/65/15 wcale tak źle nie wygląda a poza tym cena mniejsza mam u siebie w b6 i jestem zadowolony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdzie w Krakowie zrobię zbieżność mam magiel po regeneracji i zależy mi na dokładnej geometrii ,Jakieś namiary? Z góry dziękuje.
-
Jakie imię dla syna
antoś
-
[ALL B6] Dziwne wskazania FIS'u
naciśnij i przytrzymaj dłużej przycisk
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Proszę o wycenę filtrów (paliwa, oleju , powietrza i kabinowy) oraz oleju Motul Specific 505.01 do audi A4 AWX 2002r. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Panowie potrzebuje pomocy jak zmienić lewe lusterko w a4 B6
eee nie jest tak źle mi to zajęło 40 min
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Panowie widziałem srebrną b6 na fajnych blachach KMY19A4
-
[ALL B6/B7] Uszelka w zbiorniczku spryskiwaczy
Wielkie dzięki!!!
-
[ALL B6/B7] Uszelka w zbiorniczku spryskiwaczy
Witam.Potrzebuje się dowiedzieć czy jest możliwość kupna uszczelki pod zbiorniczek płynu do szyb (górny)ewentualnie jakiś numer?Jest to uszczelka która jest w dolnej części zbiorniczka?
-
[ALL B6] Świecące kontrolki ABS i ESP
Czujnik Stop!!!
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
Wymień czujnik stopu!!!
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
Witam miałem ten sam problem.Mi się wydaje że to jest czujnik stopu ja u siebie wymieniłem i jest ok.
-
[B6 AWX] Uciekający płyn do spryskiwaczy
Witam.Miałem taki sam problem i przyczyna okazała sie w uszczelce była wyrobiona tzn jak zdejmiesz górny zbiorniczek to jest pod spodem taka uszczelka w którą wchodzi ta rurka z dolnego zbiorniczka,musisz to sobie ładnie taśmą silikonową owinąć i silikonem zalać.U mnie pomogło
ARKAS6
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta