Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z gazem


amdi92

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem po zalozeniu gazu co jakis czas musze jezdzic na ustawianie go bo samochod czasem icezko pali i przerywa ale jak juz ustaia to wtedy jest dobrze tylko po pewnym czasie znow sie nietak dzieje a jest to sekwencja. co moge zrobic czy opiepryc mechanikow i powiedziec zeby sie za to porzadnie zabraliczy co moze byc z tym i jak mam to rozwiazac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOze to amatorzy ci wstawili ten gaz? Jezeli jezdziles juz do nich pare razy to cos jest nie tak z tym zakladem, ja bym nie wytrzymal :bicz3:. Mam instalke juz pol roku i nie bylem nawet na przegladzie zadnym :) tylko swiece przy zakladaniu zalozyli nowe. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi powiedziec ile dawales za instalacje?? ja sam neiwiem czy mi wymienili swiecw moze byc wlasnie z tym problem yy mysle ze poprostu powinni sie do tego przylozyc a nie jak oni to robia czekaja az samochod ostygnie i podlaczja sie na 10 minut do gauzu i juz niby zrobili musza poprostu go wziasc na caly dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dawalem 2500 vbez swiec widoczne siwece wymienie no i pojade do nich na ustwienie tego gazu ale widocznie cos jest nietak jezeli caly czas sie rostraja niormalnie mi palil 11l/100km a teraz 13 14 ale to jest tez spowodowane ze mam termostat do wymiany bo w trasie mi schodzi temp do 60

Panowie tematem nie jest kwestia ceny instalacji!

Przede wszystkim nie napisałeś co to za instalacja (jaki producent i model)

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest niedogrzany i pali wiecej-normalne.A co do instalki proponuje pojechac gdzie indziej i problem przedstawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...