Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Czujnik temp.spalin g235

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Może ktoś mi odszukać w etce nr tego czujnika temperatury spalin g235 do B7 BRD 2007[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:18_________________________________________________Znalazłem coś takiego 03g 906 088 ap ktos może potwierdzić ??

Opublikowano

Wybierz sobie :

2lj29.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki już znalazłem, chodziło mi o ten z końcówką AP przed turbosprężarką do BRD, jeśli ktoś by wymieniał ten czujnik to pasuje od passata 2.0 tdi i 1.9 tdi także od golfa 03G 906 088 AN (tych na allegro jest dużo, bo tych z AP nie ma wogóle) różni się minimalnie wyjściem tzn jest troszkę inaczej wygięty, ale czujnik jest ten sam. Serwis chciał za ten czujnik 409 zł na allegro kupiłem za 40 zł i hula

  • 6 lat później...
Opublikowano

Możesz mi powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się ten czujnik?
Na kolektorze wydechowym? Czy zaraz przed turbo? Od spodu auta, czy dojście od góry? Jak najlepiej się za niego zabrać? :)
 

Ostatnio zdejmowałem chłodniczke EGR ale kurde nie zwróciłem uwagi czy on tam jest. Będe musiał ją zdejmować jeszcze raz?

Opublikowano

Sam sobie odpowiem, dla potomnych.

W BRD wygląda to tak, że czujnik jest zaraz przed turbo, dostęp chyba tylko od góry, i żeby wyjąć czunik trzeba najpierw odkręcić czujnik z dpf'a bo nie pozwala wysunąć do końca przedmiotowego czujnika. Dodatkowo ja musiałem jeszcze odkręcić ten metalowy przewód od smarowania turbo, co też nie poszło sprawnie.

Ogólnie mało miejsca na manewrowanie kluczami. Musiałem odpinać wiązki od obu czujników i przeprowadzać je od tyłu silnika, a tam to już w ogóle chude ręce :)

Ale dałem rade.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 6.08.2017 o 10:16, Osiollekk napisał:

Sam sobie odpowiem, dla potomnych.

W BRD wygląda to tak, że czujnik jest zaraz przed turbo, dostęp chyba tylko od góry, i żeby wyjąć czunik trzeba najpierw odkręcić czujnik z dpf'a bo nie pozwala wysunąć do końca przedmiotowego czujnika. Dodatkowo ja musiałem jeszcze odkręcić ten metalowy przewód od smarowania turbo, co też nie poszło sprawnie.

Ogólnie mało miejsca na manewrowanie kluczami. Musiałem odpinać wiązki od obu czujników i przeprowadzać je od tyłu silnika, a tam to już w ogóle chude ręce :)

Ale dałem rade.

Miałeś jakieś negatywne objawy, brak mocy czy coś takiego, spowodowane uszkodzonym czujnikiem g235? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.