Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Przerobka audi A4 B7 na RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Na poczatku chce zaznaczyc, ze moje A4 2.0 TFSI jest jeszcze w drodze, ale zbieram juz potrzebne info na temat takiej przerobki

Szukalem dobrych body kitow i znalazlem cos takiego:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-05-07-B7-FULL-RS4-WIDE-ARCH-CONVERSION-BODYKIT-/220579860127?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item335b958e9f

Wygada to dobrze i z tego co ustalilem kit sklada sie z ori czesci, ale przednie blotniki i progi sa troszke zmodyfikowane zeby podzeszly do A4.

Czy to prawda, ze jest potrzebna jakas modyfikacja orginalnej czesci?

Czy drzwi tylne w RS nie sa troszke inaczej wyprofilowane i nie brakuje tego w/w pakiecie?

Czy lepiej szukac uzywanych czesci i samemu zebrac wszystkie czesci a powiedzmy tylne blotniki kupic w ASO?

Jakie sa Wasze opinie panowie?

pozdrawiam

Opublikowano

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-(B6)-to-RS4-(B7)

tutaj zobacz chlopak z Norwegii przerabila auto

to jest ciekawy pomysl :good: w sumie sie nie dziwie ze wolal tak niz kupic nawet b7 bo ceny w Norwegii i Danii sa przesadzone :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-(B6)-to-RS4-(B7)

tutaj zobacz chlopak z Norwegii przerabila auto

to jest ciekawy pomysl :good: w sumie sie nie dziwie ze wolal tak niz kupic nawet b7 bo ceny w Norwegii i Danii sa przesadzone :wallbash:

Tak widzialem, ale to B6. Brawa za odwage dla niego

Ceny jakie tak na szybkoznalazlem na polskich i angielskich stronach

Zderzak tyl sedan pod parktronic 400zl lub kompletny z kratkami 800zl

Zderzak przod golas pod parktronic 600zl lub z grilem 1000zl

Blotniki przod prawy lewy 1000zl

Klapa tylna 500zl

halogeny prawy i lewy 200zl podobno pasuja od A4 jesli tak to nie trzeba kupowac

Drzwi tyl prawe i lewe kompletne 1500zl

Brakuje jeszcze: (nie znalazlem na sprzedaz)

kratka zderzaka przedniego prawa i lewa

progi prawa i lewa strona

tylne blotniki prawy i lewy

a taki srodek jest w planach :)

http://cgi.ebay.de/Audi-RS4-Recaro-Lederausstattung-Innenausstattung-A4-S4-/270616982915?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3f02077583

Opublikowano

powiem Ci ze sam mysle nad przerobieniem b6 na b7 bo jakbym chcial w Danii zmienic b6 na b7 to musialbym doplacic na polskie okolo 40-50 tys zl :wallbash: a ostatnio widzialem przod kompletny od b7 za 3 tys zl na allegro mam kumpla lakiernika mowi ze by mi przerobil

ja tam Cie popieram w tym projekcie ale na bank wielu bedzie pisalo ze nie popiera

no ale chyba nie chcesz kupic foteli za 20 tys zl :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

powiem Ci ze sam mysle nad przerobieniem b6 na b7 bo jakbym chcial w Danii zmienic b6 na b7 to musialbym doplacic na polskie okolo 40-50 tys zl :wallbash: a ostatnio widzialem przod kompletny od b7 za 3 tys zl na allegro mam kumpla lakiernika mowi ze by mi przerobil

ja tam Cie popieram w tym projekcie ale na bank wielu bedzie pisalo ze nie popiera

no ale chyba nie chcesz kupic foteli za 20 tys zl :gwizdanie: :decayed:

Ale ja chce przerobic b7 na b7 rs4 :>

Co do foteli to ja bardzo impulsywnie kupuje to kto wie[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 18:57_________________________________________________tak sobie patrze na zdjecia i chyba przednie drzwi tez sa inne. Nie maja takiego przetloczenia na dole

Opublikowano

tak sobie patrze na zdjecia i chyba przednie drzwi tez sa inne. Nie maja takiego przetloczenia na dole

Dokładnie. Trzeba wymienić wszsytkie panele naokoło. Z tego co pamiętam koleś pisał też o całej masie dodatkowych akcesoriów, których nie widać na fotkach (wsporniki, etc). To może być droższa impreza niż Ci się wydaje.

A czy rozważałeś wymianę zderzaków na DTM?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134643.0

One upodobniają nadwozie zwykłej B7 trochę do RS4. A koszty nieporównywalnie niższe. Widziałem też gdzieś przeróbkę oryginalnego grilla RS4 tak żeby pasował do zderzaka DTM.

Opublikowano
  • Autor

DTM to prawie rs4 a prawie robi roznice :)

Szkoda przerabiac na ten model poniewaz za niewiele drozej mozna kupic gotowca. Jak szalec to szalec. O jakich wspornikach mowisz??

znalazlem progi za 200euro

Skoro trzeba wymienic wszystkie drzwi to i tak prawie caly samochod do malowania wiec moze sobie zmienie kolor n bialy ibis i czarny daszek

Wiem, ze wyjdzie drogo, ale za moje graty tez odbiore troszke pieniedzy

Opublikowano

A propos "wsporników". Wyjęte z wątku z audizine:

Diverse3.jpg

Trochę tego szpeju zamówił.

Opublikowano
  • Autor

tak tylko on przerabial b6 a nie b7 :)

Opublikowano

tak tylko on przerabial b6 a nie b7 :)

Dużej różnicy nie ma. B7 to tylko lift B6.

Opublikowano

tak tylko on przerabial b6 a nie b7 :)

Dużej różnicy nie ma. B7 to tylko lift B6.

racja wogole nie wiem czemu nie nazwali tego b6 FL

Opublikowano
  • Autor

tak tylko on przerabial b6 a nie b7 :)

Dużej różnicy nie ma. B7 to tylko lift B6.

No tak, ale nie musisz kupowac masy wspornikow

Co do drzwi przednich to podobno nie trzeba wymieniac jesli sa od wersji s line. Odkreca sie ta listwe na dole i kupuje dokladke od RS-a

Opublikowano

Co do drzwi przednich to podobno nie trzeba wymieniac jesli sa od wersji s line

niema czegoś takiego jak drzwi s-line

drzwi we wszystkich A4 są takie same,s-line czy S4 różnią się tylko listwami,które są wymienne :cool1:

jedyna różnica,to taka,że w B6 niema przetłoczenia,a w B7 jest

Opublikowano
  • Autor

Co do drzwi przednich to podobno nie trzeba wymieniac jesli sa od wersji s line

niema czegoś takiego jak drzwi s-line

drzwi we wszystkich A4 są takie same,s-line czy S4 różnią się tylko listwami,które są wymienne :cool1:

jedyna różnica,to taka,że w B6 niema przetłoczenia,a w B7 jest

dzieki kolego za potwierdzenie, czyli przednie drzwi zostaja i tylko dokladke dolna (listwe) trzeba wymienic. Widzialem nowe po 20£ :)

Tylnych jednak sie nie przeskoczy ze wzgledu na poszerzenie :confused4:

Opublikowano

czyli przednie drzwi zostaja i tylko dokladke dolna (listwe) trzeba wymienic.

RS4 ma zwykłe listwy na drzwiach

Opublikowano

to są chyba zwykłe listwy od B6 :mysli:

Opublikowano

to są chyba zwykłe listwy od B6 :mysli:

Tak to listwy z A4 B6 jak i zarowno RS4. etka potwierdza ze byly one montowane w B6 od 2001 - 2005 a w RS4 od 2006 - 2007

Ale mysle ze nie musisz zamieniac twoich z b7 na b6 bo one sie roznia tylko minimalnie...ale jak by co to tych z b6 na kazdym rogu za pol darma

Opublikowano
  • Autor

to są chyba zwykłe listwy od B6 :mysli:

Tak to listwy z A4 B6 jak i zarowno RS4. etka potwierdza ze byly one montowane w B6 od 2001 - 2005 a w RS4 od 2006 - 2007

Ale mysle ze nie musisz zamieniac twoich z b7 na b6 bo one sie roznia tylko minimalnie...ale jak by co to tych z b6 na kazdym rogu za pol darma

Obawiam sie, ze bede musial bo A4 jest w wersji s line i tam są takie bardziej wystające

Opublikowano

No cóż. Ciekawy projekt ale moim zdaniem nic z tego nie będzie ze względu na koszty :gwizdanie:

Ale mimo wszystko życzę POWODZENIA :wink4:

Gdyby Ci jednak wyszło (w co wątpię) to wklej jakieś foty :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.