Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie ubezpieczenie AC


Rekomendowane odpowiedzi

jakie ubezpiecznie AC wybrac i w jakiej firmie do obecnej chwili compensa, obecnie rezygnuje(likwiduje szkode)

autko jak w opisie , czy ma znacznie przy ubezpiecznieu jesli jezdzi zona , ewentualnie ktos inny jeszcze, prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek do 27roku życia(zwyżka)-

czy jeździsz za granicę(zwyżka),

czy jeździsz na Litwę chyba też (zwyżka)

ja mam pocztowe-polecam po szkodzie wypłacili szybko-bez szaleństwa ale szybko i gładko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej warta badz pzu zadne wynalazki. Ja osobiscie mam w warcie place na rok ok 2400zl ze znizka. Pakiet zloty. Praktycznie full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie PZU - full opcja. dwa razy mi wypłacali ze szkody z poprzedniego auta , kasę miałem na koncie 4 dni po zgłoszeniu.

ubezpieczysz w PTU albo Compensie czy innym %$#$#$#$%$ a później będzie płacz w razie zgłoszenia z AC.

Na AutoCasco nie warto oszczędzać. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca zgodzę się z przedmówcami, ale nie w tym rzecz.

Jak już kiedyś pisałam, obecnie najważniejszy jest pakiet, czyli dobranie takich składników, aby chroniły nas prawie od wszystkiego.

Warto, a nawet trzeba zapoznać się z OWU, bo np. "molochy" oprócz wysokich składek i "wypasionych" pakietów, mają też sztab prawników i innych specjalistów, którzy tak formuują przepisy OWU i inne pisma, aby nas czasami "troszkę" rozczarować.

Ponadto jak wczytamy się w w/w, to często bywa tak, że każde TU ma takie czy inne "haczyki"

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...