Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Felgi 18" ET 60 Dystans 20?


Saritankian

Rekomendowane odpowiedzi

przy 235 i dystansie 20mm moze trzeć

ja mam 8,5 cala felge i opone 225... et 37 i powiem ze malutko tam miejsca jest do wahacza

wiec z doswiadczenia moge poradzic abys kupil 225 opone i minimum 23mm dystans ;)

ale pewnie są tez inne opcje o ktorych inny powiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans 20mm powinien wystarczyc

a co do opon to 225/40 bedzie idealne, 235 bedzie za szerokie i zle ci sie bedzie jezdziło na koleinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ile to jeszcze razy bedziecie tak zle doradzac :cool1:

przy 235 i dystansie 20mm moze trzeć

nie prawda :!:

a co do opon to 225/40 bedzie idealne, 235 bedzie za szerokie

nie prawda :!:

kupiłem niedawno felgi 18" do mojej A4 o szer 8,5 cala , możecie mi doradzić czy wystarczy mi do nich dystans 20mm czy wybrać jakiś wiekrzy?

w zupelnosci wystarczy

i jescze jedno na opony 225x40x18 wejdą bez problemów czy powinny być 235?

235/40 bedzie idealnym rozmiarem na ta szerokosc felgi ale polecam rozmiar 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ile to jeszcze razy bedziecie tak zle doradzac :cool1:

przy 235 i dystansie 20mm moze trzeć

nie prawda :!:

a co do opon to 225/40 bedzie idealne, 235 bedzie za szerokie

nie prawda :!:

kupiłem niedawno felgi 18" do mojej A4 o szer 8,5 cala , możecie mi doradzić czy wystarczy mi do nich dystans 20mm czy wybrać jakiś wiekrzy?

w zupelnosci wystarczy

i jescze jedno na opony 225x40x18 wejdą bez problemów czy powinny być 235?

235/40 bedzie idealnym rozmiarem na ta szerokosc felgi ale polecam rozmiar 225/40

kolego A-rek co jest nie prawdą w moim poście :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za akie zainteresowanie , czyli sumując opony 225 dystans 20 i bedzie śmigać ?

a to że samochód jest na zawiasie z weiteca -30 -30 ma jakieś znaczenia przy doboze powyższych opon i dystansów?

to nawet lepiej ze masz zawieszenie obniżone.

18 fela bedzie ładnie wyglądac przy zawiasie -30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego A-rek co jest nie prawdą w moim poście

a przeczytales moj poprzedni post :cool1: zacytowalem tam twoja wypowiedz

dzięki chłopaki za akie zainteresowanie , czyli sumując opony 225 dystans 20 i bedzie śmigać ?

a to że samochód jest na zawiasie z weiteca -30 -30 ma jakieś znaczenia przy doboze powyższych opon i dystansów?

do takich parametrow opon i felg mozesz dac zawias nawet -80 i bedzie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zrobilem wlasnie zdjecie jak to wygląda przy 18x8,5" ET 37 i opona 225/40

generlanie u mnie juz jest bardzo mało miejsca a twierdzicie, ze przy et 40 i oponie 235 nic nie bedzie obcierało... moze i nie ale bedzie to juz na samym pograniczu...wiec ja bym sie bał taki setup wkładać... na dowód zdjęcia. tam wchodził tylko mój szczupły palec ale i tak ledwo wszedł pomiędzy opone a wahacz.

dscn4351.jpg

dscn4352l.jpg

dscn4353k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et 37 i et 40 to nieduza roznica...tylko 3mm, wiec mysle ze wejdzie (choć będzie mega blisko wahacza)...ale niech sie kto inny wypowie, bo ja mowie podobno nieprawde i nie chce wpuszczać w maliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generlanie u mnie juz jest bardzo mało miejsca a twierdzicie, ze przy et 40 i oponie 235 nic nie bedzie obcierało...

nigdy nie polecalem opony 235 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie polecalem opony 235 :cool1

nie polecałes, ale jak napisalem ze przy oponie 235 i ET 40 bedzie trzeć, to napisałes ze to nieprawda...patrz wyzej :gwizdanie:

i że zawsze źle doradzamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie polecalem opony 235 :cool1

nie polecałes, ale jak napisalem ze przy oponie 235 i ET 40 bedzie trzeć, to napisałes ze to nieprawda...patrz wyzej :gwizdanie:

no bo to jest nieprawda :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a co w przypadku kiedy środek centrujący felgi jest więkrzy od tego na piaście tzn felga trzyma sie na śróbach ale ten otwór w środku ma luz... może tak zostać czy znowu trzeba dotego dobierać jakieś inne cuda?

oczywiscie ze nie moze tak zostac, trzeba dokupic pierscienie centrujace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo to jest nieprawda :cool1:

to dalej twierdzisz pomimo zdjęć i 3mm jeszcze cofnietym kole i oponie szerszej nic kompletnie sie nie bedzie działo? to powodzenia generlanie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki za zainteresowanie , generalnie wybrałem dystans 25 mm dla więkrzej pewności opony 225 40 18" i pierścienie centr .... :kox: powinno grać :naughty: pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 20:13_________________________________________________ps. może jeszcze jedno pytanko te dystanse które kupiłem to są przelotowe 25mm a nie przykręcane do piasty mam nadzieje ze nie będe żałował ale nie stać mnie już w tej chwili na nic leprzego , pytanie brzmi czy śróby 50mm wystarczą i leprze stożkowe czy kuliste? Felgi 18" cr 05 pozrdo :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...