Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podświetlenie tablicy gaśnie po paru sekundach


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zauważyłem u siebie taki mały problem, mianowicie, jak zapalam światła, to wszystko jest OK, a za około 20-30 sekund, wyskakuje mi błąd na fisie, że przepalona żarówka w tablicy, patrzałem jak to wygląda z tyłu i po tych 20-30 sekundach podświetlenie zaczyna mrugać i potem gaśnie, czy ktoś się spotkał z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz zaśniedziałe styki lub żarówki padają. wykręć i zobacz miernikiem czy cały czas dochodzi prąd. A i ciekawe czy wykręcisz bo ja musiałem rozwiercać w sedanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem żarówki, czyściłem styki z 6 miesięcy temu, dziwi mnie to, że obie zaczynają mrugać i gasną razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

JA też mam podobny problem w mojej A4 B6 1.9TDI 101KM. U mnie objawiało się tak jak by coś nie łączyło, bo jak włączyłem światła to świeciło podświetlanie rejestracji ale jak otworzyłem tylną klapę to gało podświetlania i pokazywał mi komputer błąd. Po zamknięciu klapy światło wracało a czasami nie. Teraz to już całkiem mi nie świeci. Rozebrałem tylną osłonę klapy bagażnika, sprawdziłem żarówki, styki i bezpieczniki tylko wygląda na sprawne a napięcie nie dochodzi do żarówek. Proszę o pomoc, może jakiś schemat elektryczny.

Pozdrawiam

Ł.R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...