Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Opona na 19" do B6


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli wejdzie 19 to tylko 235/35 nie znam się więc zerknąłem co mają chłopaki Barts WRC i chyba Wojtek i taka właśnie jest guma.

teraz jakąs dostępnącenę muszę znaleść

ale wiesz ze szerokosc opony dobiera sie do szerokosci felgi :?: to ze ktos jezdzi w B6 na 235/35 wcale nie oznacza ze ty tez taka gume musisz miec :cool1:

...ale juz sie nie wtracam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest problem z $ , to szukaj okazji, często na allegro można upolować komplet felg 19" z porządnymi gumami po 1 sezonie, smigane za granicą w bardzo dobrych pieniądzach, do wiosny na pewno się trafi :D Ja do kilku samochodów kupiłem w ten sposób komplety letnie i zimowe, i jakby nie liczyć wychodziło to najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z mojego doświadczenia z oponami powiem wam tylko tyle że opona oponie nie równa. Continental w rozmiarze np 225/40/18 będzie węższy niż jakaś "chinka". Zapodałem ostatnio takie do siebie i właśnie tak jest że w/w "chinka" jest szersza i na moje oko to 235/40/18 w Continentalu odpowiadało by tej szerokości. W swoim życiu jeździłem począwszy od 175/50/13 przez 195/40/45/14 po 225/235/40/18 i już nie patrzę na to co pisze na opinie tylko zakładam i patrzę jak leży na kole, szkoda później pluć sobie w twarz że coś ociera itp. sprawy się dzieją. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wejdzie 19 to tylko 235/35 nie znam się więc zerknąłem co mają chłopaki Barts WRC i chyba Wojtek i taka właśnie jest guma.

teraz jakąs dostępnącenę muszę znaleść

ale wiesz ze szerokosc opony dobiera sie do szerokosci felgi :?: to ze ktos jezdzi w B6 na 235/35 wcale nie oznacza ze ty tez taka gume musisz miec :cool1:

dlatego pytam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju, z tego co wiem, to 235 nie weszlaby Ci.

A-rek, jezdziles moze kiedys na 19" w swoim aucie ? ja przejezdzilem caly sezon, wlasnie na zawiasie 1BV, ktory jest twardy i kazdy kto ma taki, moze to potwierdzic. Jesli komus nie przeszkadza to, ze bedzie mu sie wnetrze rozlazic, plastyky zaczna sie odzywac, to moze sobie zalozyc nawet 20" na jakims nalesniku.

Marcin, jezdziles autem Nosba? Jesli tak, to u Ciebie na 225/35 nie byloby jakiejs duzej roznicy w komforcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju, z tego co wiem, to 235 nie weszlaby Ci.

:gwizdanie:

wchodzi bez problemu do -50, przy -60 zaczyna delikatnie obcierać na dużych nierównościach z przodu, dlatego zostawiłem glebę a z przodu przeszedłem na 225/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jezdziles autem Nosba? Jesli tak, to u Ciebie na 225/35 nie byloby jakiejs duzej roznicy w komforcie.

pytam o 235/35 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie na 225/35 19 da się jeździć bez problemu, nawet szaleć, problemy zaczynają się przy parkowaniach, odpadają krawężniki, ot cała filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ze sie da... ale skoro odpadaja krawezniki, to odpadaja tez wieksze studzienki - gdzie tu szalenstwo? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem ciekaw, czy bylbys taki chetny do zakladania 225/35 :wink4:

oczywiscie, bez problemu :cool1:

od 2004 roku jezdze po polskich drogach na oponach niskoprofilowych i zyje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odpadaja tez wieksze studzienki - gdzie tu szalenstwo?

żadna studzienka na minusie nie uszkodziła mi nigdy koła, a na studzienką która wystaje ponad 3cm i tak przelatuje z duszą na ramieniu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ze sie da... ale skoro odpadaja krawezniki, to odpadaja tez wieksze studzienki - gdzie tu szalenstwo? :kox:

a kto szaleje jezdzac po kraweznikach itp. itd. :polew: :polew: :polew:

smigam ponad 3 lata ( tyle ze w UK ) na 235/35/19 i mniejszych nie zaloze :tongue4:

a po kraweznikach nie jezdze bo od tego jest przeciez droga a nie chodniki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...