Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Opona na 19" do B6


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo ze ze komfortu i ekonomii nie ma az takiej jak na " balonach " i powinno sie zakladac 16" max 17" w PL

ale kolega pyta w temacie o opony do 19"stek wiec moim zdaniem powinien zalozyc 235/35/19 !!!

i tak na marginesie - kto na zdrowy rozsadek zaklada sportowe zawiasy w PL ? - brak komfortu i tyle miejsc aby cos zachaczyc...

a jednak wiele osob wybiera taki setup i felgi 18" i 19" jezdzac oczywiscie w PL.

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 07:14_________________________________________________

nigdy nie mow nigdy :naughty:

no wlasnie Flyer przeciez sam masz 18" i przestrzegasz przed kraweznikami i studzienkami :gwizdanie: czegos tu nie rozumiem...

bo chyba nie powiesz, ze jest duza lub wieksza roznica w komforcie jezdnym pomiedzy 18" a 19" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Flyer przeciez sam masz 18" i przestrzegasz przed kraweznikami i studzienkami :gwizdanie: czegos tu nie rozumiem...

bo chyba nie powiesz, ze jest duza lub wieksza roznica w komforcie jezdnym pomiedzy 18" a 19" :cool1:

Jest odczuwalna, tak samo jak miedzy 17", a 18".

Ja mam 18" 235/40 to jest moim zdaniem absolutny max na polskie warunki.

19" to sporo mniej opony mimo wszystko.

Tym tokiem myslenia to mozna i nawet 20" zalozyc, bo przeciez profil 30, wiec niewiele mniejszy niz 35...

Mialem 19" i jakos jezdzilem, podjezdzalem pod krawezniki, ale to na dluzsza mete meczarnia... pod koniec sezonu nie wiadomo kiedy wyskoczyl balon na oponie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" to sporo mniej opony mimo wszystko.

Kurcze Flyer masz fajnie pomodzone auto i za pewne 1000 krotnie wiecej pomogles na tym forum

ale nie moge sie z tym zgodzic, ze jest spora roznica miedzy guma 35 a 40

Piszesz ze wyskoczyl balon - normalne :decayed: przy takich rozmiarach nie parkuje sie na kraweznikach.

ale ale wracajac do tematu to chyba zgadzamy sie :zyzol: ze 235/35/19 bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... no jasne, ze roznica jest odczuwalna miedzy 35/40 18'/19" - niby nie duzo, ale zawsze cos i ja to czuje.

Jak sciagnalem z auta 19" i zalozylem 17", to czulem sie jakbym zmienil zawias.

Pewnie w UK nie odczulbym takiej roznicy, ale niestety nasze drogi sa wiadomo jakie.

235/35/19 bedzie OK do B6. Ja nawet poszedlbym w 245 jak felga jest odpowiednio szeroka - zeby zyskac na komforcie.

Natomiast nigdy nie zalozylbym 225/35/19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nigdy nie zalozylbym 225/35/19.

ja natomiast kupiłem dwie 215/35 :gwizdanie: ale to dopiero next sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8" ?

tak[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 10:58_________________________________________________będzie tak

http://www.tyrestretch.com/8_215_35_R18/8_215_35_R18_BCT_S800.jpg.php

http://www.tyrestretch.com/8_215_35_R18/8_215_35_R18_Falken_ZE912_2.jpg.php

szkoda że nie ma 205ek :confused4: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...