Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Opona na 19" do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeżeli wejdzie 19 to tylko 235/35 nie znam się więc zerknąłem co mają chłopaki Barts WRC i chyba Wojtek i taka właśnie jest guma.

teraz jakąs dostępnącenę muszę znaleść

ale wiesz ze szerokosc opony dobiera sie do szerokosci felgi :?: to ze ktos jezdzi w B6 na 235/35 wcale nie oznacza ze ty tez taka gume musisz miec :cool1:

...ale juz sie nie wtracam :gwizdanie:

Opublikowano

Jak jest problem z $ , to szukaj okazji, często na allegro można upolować komplet felg 19" z porządnymi gumami po 1 sezonie, smigane za granicą w bardzo dobrych pieniądzach, do wiosny na pewno się trafi :D Ja do kilku samochodów kupiłem w ten sposób komplety letnie i zimowe, i jakby nie liczyć wychodziło to najtaniej.

Opublikowano

Koledzy z mojego doświadczenia z oponami powiem wam tylko tyle że opona oponie nie równa. Continental w rozmiarze np 225/40/18 będzie węższy niż jakaś "chinka". Zapodałem ostatnio takie do siebie i właśnie tak jest że w/w "chinka" jest szersza i na moje oko to 235/40/18 w Continentalu odpowiadało by tej szerokości. W swoim życiu jeździłem począwszy od 175/50/13 przez 195/40/45/14 po 225/235/40/18 i już nie patrzę na to co pisze na opinie tylko zakładam i patrzę jak leży na kole, szkoda później pluć sobie w twarz że coś ociera itp. sprawy się dzieją. :hi:

Opublikowano
  • Autor

jeżeli wejdzie 19 to tylko 235/35 nie znam się więc zerknąłem co mają chłopaki Barts WRC i chyba Wojtek i taka właśnie jest guma.

teraz jakąs dostępnącenę muszę znaleść

ale wiesz ze szerokosc opony dobiera sie do szerokosci felgi :?: to ze ktos jezdzi w B6 na 235/35 wcale nie oznacza ze ty tez taka gume musisz miec :cool1:

dlatego pytam :cool1:

Opublikowano

aju, z tego co wiem, to 235 nie weszlaby Ci.

A-rek, jezdziles moze kiedys na 19" w swoim aucie ? ja przejezdzilem caly sezon, wlasnie na zawiasie 1BV, ktory jest twardy i kazdy kto ma taki, moze to potwierdzic. Jesli komus nie przeszkadza to, ze bedzie mu sie wnetrze rozlazic, plastyky zaczna sie odzywac, to moze sobie zalozyc nawet 20" na jakims nalesniku.

Marcin, jezdziles autem Nosba? Jesli tak, to u Ciebie na 225/35 nie byloby jakiejs duzej roznicy w komforcie.

Opublikowano
aju, z tego co wiem, to 235 nie weszlaby Ci.

:gwizdanie:

wchodzi bez problemu do -50, przy -60 zaczyna delikatnie obcierać na dużych nierównościach z przodu, dlatego zostawiłem glebę a z przodu przeszedłem na 225/35

Opublikowano
  • Autor

Marcin, jezdziles autem Nosba? Jesli tak, to u Ciebie na 225/35 nie byloby jakiejs duzej roznicy w komforcie.

pytam o 235/35 :gwizdanie:

Opublikowano

będzie ciut wygodniej bo przecież minimalnie wyższa opona

Opublikowano
A-rek, jezdziles moze kiedys na 19" w swoim aucie ?

nie

Opublikowano

To jestem ciekaw, czy bylbys taki chetny do zakladania 225/35 :wink4:

Opublikowano

225 ladniej wyglada na feldze :naughty:

Opublikowano

Jak stoi w miejscu, to na pewno... :polew:

Opublikowano

Jak stoi w miejscu, to na pewno... :polew:

Jak stoi to sie naciaga 215 na 9 calowa fele :tongue4:

Opublikowano

nie przesadzajcie na 225/35 19 da się jeździć bez problemu, nawet szaleć, problemy zaczynają się przy parkowaniach, odpadają krawężniki, ot cała filozofia

Opublikowano

jasne, ze sie da... ale skoro odpadaja krawezniki, to odpadaja tez wieksze studzienki - gdzie tu szalenstwo? :kox:

Opublikowano

To jestem ciekaw, czy bylbys taki chetny do zakladania 225/35 :wink4:

oczywiscie, bez problemu :cool1:

od 2004 roku jezdze po polskich drogach na oponach niskoprofilowych i zyje.....

Opublikowano
to odpadaja tez wieksze studzienki - gdzie tu szalenstwo?

żadna studzienka na minusie nie uszkodziła mi nigdy koła, a na studzienką która wystaje ponad 3cm i tak przelatuje z duszą na ramieniu :polew:

Opublikowano

nigdy nie mow nigdy :naughty:

Opublikowano

jasne, ze sie da... ale skoro odpadaja krawezniki, to odpadaja tez wieksze studzienki - gdzie tu szalenstwo? :kox:

a kto szaleje jezdzac po kraweznikach itp. itd. :polew: :polew: :polew:

smigam ponad 3 lata ( tyle ze w UK ) na 235/35/19 i mniejszych nie zaloze :tongue4:

a po kraweznikach nie jezdze bo od tego jest przeciez droga a nie chodniki :gwizdanie:

Opublikowano

Mieszkasz w UK, wiec o czym my rozmawiamy.

Nie przekrecaj moich wypowiedzi :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.