Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem z czujnikami cofania


rakud29

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam orginalne czujniki cofania i mam pytanie nie tak dawno wymienilem jeden teraz padl mi drugi inny na alegro kupilem za 50 zl ile kosztuje orginalny i czy one sie tak bardzo psuja ze w ciagu roku pada mi dwa jest moze mozliwosc naprawy tych czujnikow prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość że jest coś nie tak na wtyczce (mało prawdopodobne ale lepiej sprawdzić), co do naprawy to raczej się nie da

cena dla 4B0 919 275 B wg. Gajosa to 303,63 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos doradzi jak omalowac te czujniki kupic spraj czy dawac do lakiernika [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 15:48_________________________________________________nikt nie chce pomuc jak omalowac te czujniki pytam bo nie chce ich uszkodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w ASO zestaw: lakier bezbarwny +mój kolor nadwozia po VIN za 40 zł (jest jeszcze wersja za 80 zł w spray). W tym moim zestawie to jest jak lakier do paznokci. Pędzelkiem się maluje. Efekt wystarczający, nie odróżnia się wogóle od zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciutko zmatowiłem aby się lakier lepiej trzymał. Kupiłem taka gąbeczkę ścierna, lekko czujniki nią przetarłem. Pędzelkiem pomalowałem kolorem. Po około pół dnia w temp pokojowej wysechł i pomalowałem bezbarwnym. Na pierwszy rzut oka nie wyglądało to najlepiej. Różna grubość lakieru w różnych miejscach, ale po zamontowaniu nic się w oczy nie rzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...