Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DYSTANSE


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wie ktoś gdzie można w miarę tanio kupić dystanse do felg alu? grubość około 20 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i już nawet założyłem na tył a jutro bede miał na przód:) kurcze zupełnie inaczej wygląda autko a dystansse kupiłem tylko 20mm na jedną strone a wiesz Rob bez nich to kiepsko ta felga wyglądała a teraz o niebo lepiej......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w Krakowie nie daleko makro firma się zwie RING auto tuning na radzikowskiego180 dałem z akomplet na jedną oś ( 2 sztuki) 180 zł wraz z srubami ( 10 szt ) a jutro z allegro mają mi przyjsc z srubami za 169 zł, nie wiem jakiej formy ale są super lekki i wyglądają okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dystansami to trzeba uwazac. NIe warto sugerowac sie tylko cena . Znam przypadki, ze dystans poprostu pekl i auto znalazlo sie w rowie. Takze tanim wynalazkom mowi NIE!! Co do wygladu autka to poprawi sie, tyle, ze komfort spada :P i jeszcze pare innych rzeczy.. Sam mam dystanse H&R 20 mm, wiec wiem jak to jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm....załozyłem wyglądają okej a jak bedzie to się zobaczy....jestem dobrej mysli

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze to jest norma.. tydzien temu wymienialem gorne bo byly straszne luzy. A pekniety tez mialem :twisted: rozwailem blotnik nadkole opone bo wahacz sie z nia wbil .. Ale nie badzmy tak negatywnie nastawieni bo Kolega sie rozmysli.. Jedyne co trzeba dodac, ze uwaga jest wskazana pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze kolega przerabiał to samo co Ja, czyli pęknięty wachacz uszkodzenie błotnika itd :) panowie Autko sie teraz super trzyma drogi przez de dystanse a wogóle to i tak zawias mam obniżony:) uwazam i pilnuje zawieszenia bo sie juz nauczyłem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mała podpowiedz mogą wam szybciej łożyska powysiadać. :gwizdanie:

nie wiem,czy zauważyłeś,ale ta rozmowa toczyła się jakieś 3 i pół roku temu... :gwizdanie: Cuber juz cztery audi od tamtej pory zmienił... :gwizdanie: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mała podpowiedz mogą wam szybciej łożyska powysiadać. :gwizdanie:

masz racje ale dystans powinien miec wtedy wielkosc 80-100 mm na strone :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...