Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przycisk blokujący opuszczanie tylnych szyb


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Mam problem z przyciskiem na drzwiach kierowcy który blokuje opuszczanie tylnych szyb. Mianowicie problem jest tego typu, że przycisku nie idzie wcisnąć tak żeby tylne szyby mógł opuszczać/podnosić pasażer z tyłu. Na tą chwilę przycisk jest wyciśnięty i świeci się żółta lampka na nim co oznacza, że tylne szyby są nieaktywne i mogę nimi operować tylko ja.

Przycisk pstryka tak jak wcześniej tyle tylko, że nie chce się zatrzymać w takiej pozycji aby tylne szyby były aktywne :confused4:

Miał już ktoś taki problem?? wiecie jak to naprawić?? czy pozostaje tylko kupno nowego przycisku?? Jeśli kupno nowego to jaki on ma numerek i ile to stoi w ASO??

Oczywiście nie jest to jakiś duży problem ale nie lubię jak coś nie jest tak jak być powinno :gwizdanie:

Czekam na podpowiedzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było to samo i poprzedni właściciel zablokował guzik monetą 5 groszową :blink: i szyby z tyłu działały ja wymieniłem cały lewy panel na nowy bo z czego co pamietam jest to komplet z guzikami od szyb oprócz pokrętła od lusterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie tez sie wydaje ze to cały panel jest bo inaczej nie pójdzie tego wymienic ale skoro kolega piszę, że ma taki przycisk tzn. że widocznie idzie to wymienić. Musiałbym rozebrać tapicerkę i tam zagladnąć bo innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...