Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie ma wygladac tylko jezdzic.I tak sa lata swietlne do tego co oferowalo E 9 , 8 i 7 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Turdzi: to nie ma wyglądać tylko za pier dal ać :polew: co do różnicy z poprzednimi wersjami to naprawdę 1000 lat :)

Opublikowano

std1984 a tak sie zastanawiam jak bys porownal neped E9 do haldexa ktorego moales w S3 ?Ten haldex daje jaos rade czy to taki poc na wode i wuto prowadzi sie dalej jak FWD

Opublikowano
  • Autor

std1984 a tak sie zastanawiam jak bys porownal neped E9 do haldexa ktorego moales w S3 ?Ten haldex daje jaos rade czy to taki poc na wode i wuto prowadzi sie dalej jak FWD

Nigdy nie miałem S3, tylko A3 w dieslu, RS3 już wyprodukowali więc sprawdzę jak tam napęd daje rade :evil:.

Opublikowano

std1984 a tak sie zastanawiam jak bys porownal neped E9 do haldexa ktorego moales w S3 ?Ten haldex daje jaos rade czy to taki poc na wode i wuto prowadzi sie dalej jak FWD

Nigdy nie miałem S3, tylko A3 w dieslu, RS3 już wyprodukowali więc sprawdzę jak tam napęd daje rade :evil:.

faktycznie , pomylilem cie z kims innym :embarrassed:

Opublikowano

Prowadzę test, nie myję samochodu stoi na zewnatrz, ciekawe co folia na to - zmiany temperatury, sól itd :evil:

Super wyszło i wygląda :kox:

mój dach już drugą zimę i nie widać żadnych zmian :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mój dach już drugą zimę i nie widać żadnych zmian :wink4:

Tak bez niszczenia lakieru to do 30 miesięcy i ponownie oklejasz będzie :good:

Opublikowano

wyroznia sie z tlumu :kox: no i fajnie dmucha :cool1:

mody :kox:

choc ja bym inne fele wkrecil...ale to rzecz gustu :wink4:

Opublikowano

tylko sprzęgło i masówka się szybko pali..Daniel już nie raz wymieniał a to prawie 10tysi :confused4::cool1:

Chłopaki już mają patent na tańsze i fajniejsze :)

A swoja drogą jak robić X to tylko u nich moim zdaniem.

Opublikowano
  • Autor

A swoja drogą jak robić X to tylko u nich moim zdaniem.

Obozów gdzie robić jest wiele :gwizdanie:

Opublikowano

Wiem,

jeździłem X z 4Turbo, jeździłem też sporo tą Daniela i różnica jest wyraźna. "Warszawskimi" nie miałem okazji szczerze mówiąc.

Pomimo tego wydaje mi się, że zawsze tuner który ma do dyspozycji samochód testowy non stop po prostu będzie go znał lepiej. Zresztą wyniki o których pisał Adamoo też coś mówią.

Opublikowano
  • Autor

Wiem,

jeździłem X z 4Turbo, jeździłem też sporo tą Daniela i różnica jest wyraźna. "Warszawskimi" nie miałem okazji szczerze mówiąc.

Pomimo tego wydaje mi się, że zawsze tuner który ma do dyspozycji samochód testowy non stop po prostu będzie go znał lepiej. Zresztą wyniki o których pisał Adamoo też coś mówią.

W warszawie nie robią softów samochody jadą do Katowic na strojenie lawetą. Ja mam soft z USA i na razie tylko poduszki dyfrów wymieniam na te od X RS i sworznie w skrzyni na mocniejsze :)

Opublikowano

Wiem,

jeździłem X z 4Turbo, jeździłem też sporo tą Daniela i różnica jest wyraźna. "Warszawskimi" nie miałem okazji szczerze mówiąc.

Pomimo tego wydaje mi się, że zawsze tuner który ma do dyspozycji samochód testowy non stop po prostu będzie go znał lepiej. Zresztą wyniki o których pisał Adamoo też coś mówią.

czy ja wiem , ja bym powiedzial ze ilosc wysadzonych silnikow tez ma na to wplyw a sa w PL firmy ktore dlubaly juz w EVO zaczynajac od VI czyli dobre 10 lat doswiadczen , ale fak w przypdaku EVO tuner tunerowi nie rowy i roznice sa spore czesta te robione na 360 sa szybsze niz te z deklarowymym 400 :wink4:

Opublikowano

Wydaje mi się że najlepiej po prostu przejechać się samochodem robionym przez tunera i samodzielnie porównać. Myślę, że każdy udostępni takie auto.

Opublikowano
  • Autor

Wiem,

jeździłem X z 4Turbo, jeździłem też sporo tą Daniela i różnica jest wyraźna. "Warszawskimi" nie miałem okazji szczerze mówiąc.

Pomimo tego wydaje mi się, że zawsze tuner który ma do dyspozycji samochód testowy non stop po prostu będzie go znał lepiej. Zresztą wyniki o których pisał Adamoo też coś mówią.

czy ja wiem , ja bym powiedzial ze ilosc wysadzonych silnikow tez ma na to wplyw a sa w PL firmy ktore dlubaly juz w EVO zaczynajac od VI czyli dobre 10 lat doswiadczen , ale fak w przypdaku EVO tuner tunerowi nie rowy i roznice sa spore czesta te robione na 360 sa szybsze niz te z deklarowymym 400 :wink4:

Lub jak seria objeżdża te po sofcie AutoGT :polew:

Opublikowano
:decayed:
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jest Evo .. Są wydatki :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jest Evo .. Są wydatki :polew: :polew:

Jutro pierwsze odpalenie zakutego :polew: :polew: :polew: :polew:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

To Ty wariowałeś w sobotę na 1/8? :rolleyes: siakoś średnio :gwizdanie: już lepiej było przyjechać A3ką i objechać tą octavkę :decayed::naughty::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.