Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

std1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez std1984

  1. std1984 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Ale macie shit problem ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- Też podjadę
  2. std1984 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    420 KM to bardzo, bardzo optymistyczny wynik Co do zmiany IC też jestem ciekaw, czy coś da.
  3. std1984 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Jak zaleje Racinga to Ci pokażę jak tempomat jeździ
  4. std1984 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    mtgan Ty bluźnierco, nawet ja byłem na pojeżdzawce
  5. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Ale do końca nie jestem zadowolony z wyniku... najprostszym modem to wymiana wałków na 272 i zmiana turbo na nowe, wtedy 400+ i 570 Nm można atakować.
  6. std1984 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    420 KM widziałem o 430 KM słyszałem, ale silnik oraz kilkanaście innych rzeczy nie ma nic wspólnego z serią.
  7. std1984 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    TD05H-152G6-12T potencjał do 420-430 KM z dodatkową listą modów
  8. std1984 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    To jutro będzie dzień zadumy nad pierwszymi modami coś czuję, u mnie jest lajtowe ~390 KM ~540 Nm pewnie Ci się spodoba
  9. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Jak by turbo było w 100% sprawne było by ponad 550-560 Nm przy 2.1 bara teraz jest 1,95 bara Sprzęgło jest do 690 Nm, skrzynia jest delikatnie powzmacniana, wszystko powinno dać radę. Next stage 450 Km 600 Nm
  10. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Dawno nic nie pisałem :gwizdanie: Wystrojone: - korby Manley - tłoki Manley - ARP tu i tam - ACL Race - DP 3" dwukomorowy (Przemo-car) - Test pipe (Przemo-car) - cat-back HKS Legamax Premium - poprawiony dolot (Przemo-car) - orurowanie IC AMS - sprzęgło ACT HD (do 690 Nm, ale na 760 też jeździło )
  11. Można zamknąć samochód zmienił właściciela
  12. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Organizacja imprezy nie była w rękach WST, więc nie ma co na nich psioczyć Tor był kiepskiej jakości, ale po zawodach driftu tak kleiło, że sprzęgło mi się ślizgało
  13. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Tak ja testowałem nie wystrojone auto Kompletnie bez szału, raz mi się udało wystartować dobrze, tak za każdym razem zmuła... wniosek wystroić w końcu Był plan podjechać po Audi i zmienić klasę, ale klima w evo ratowała mi życie na tym słońcu W octavii padła skrzynia szkoda sesika poza tym Audi stoi na allegro i nowy właściciel niech upala
  14. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Jutro pierwsze odpalenie zakutego :polew: :polew:
  15. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    I się spsuło
  16. Tak jest w najnowszym GT
  17. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    czy ja wiem , ja bym powiedzial ze ilosc wysadzonych silnikow tez ma na to wplyw a sa w PL firmy ktore dlubaly juz w EVO zaczynajac od VI czyli dobre 10 lat doswiadczen , ale fak w przypdaku EVO tuner tunerowi nie rowy i roznice sa spore czesta te robione na 360 sa szybsze niz te z deklarowymym 400 Lub jak seria objeżdża te po sofcie AutoGT
  18. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    W warszawie nie robią softów samochody jadą do Katowic na strojenie lawetą. Ja mam soft z USA i na razie tylko poduszki dyfrów wymieniam na te od X RS i sworznie w skrzyni na mocniejsze
  19. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Obozów gdzie robić jest wiele :gwizdanie:
  20. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Tak bez niszczenia lakieru to do 30 miesięcy i ponownie oklejasz będzie
  21. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Nigdy nie miałem S3, tylko A3 w dieslu, RS3 już wyprodukowali więc sprawdzę jak tam napęd daje rade .
  22. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Turdzi: to nie ma wyglądać tylko za pier dal ać co do różnicy z poprzednimi wersjami to naprawdę 1000 lat
  23. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Plastik is fantastik Podoba mi się ten prosty środek.
  24. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    Mówisz masz
  25. std1984 odpowiedział(a) na std1984 temat w Inne marki
    na gwarancji rozumiem Tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.