Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przyklejanie znaczka na klape


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

ale w moim emblemacie od wewnętrznej strony nie jest gładka powierzchnia tylko obwódka jest trochę wyższa , dałem taśmę dwustronna ale schowała się , dawaliście jakąś grubszą tą taśme ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w moim emblemacie od wewnętrznej strony nie jest gładka powierzchnia tylko obwódka jest trochę wyższa , dałem taśmę dwustronna ale schowała się , dawaliście jakąś grubszą tą taśme ?

Taśma ma sie schować a to po to żeby znaczek ci nie odstawał :wink4:

ja dałem na taśmę dwustronna i po ponad pół roku mi odpadło, ale to chyba nie taki zły wynik ::

To kiepską taśmę miałeś :wink4: polecam 3M ja na taka przykleiłem i od 2 lat sie trzyma i nie ma zamiaru odpaść.

Pewnie dałeś za mało tej taśmy lub słabo oczyściłeś ze starej, ja na oklejenie tego znaczka poświęciłem z pół godziny i wyklejałem każdy milimetr tego znaczka a nie tylko w kilku miejscach a teraz można za ten znaczek lawete podczepić i prędzej klapę wyrwę z zawiasów a nie ten znaczek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko , kupiłem taka trochę grubszą ( gąbka) taśmę dwustronna zapłaciłem za malutka rolkę firmy Pattex Strong 20zl , mam nadzieję że nie odpadnie szybko :) obkleiłem po kawałku całą wewnętrzną stronę znaczka trochę mi to zajęło ale czego się nie robi dla swojej niuni :D:D:D:D

jutro rano będę kleił , ale ma może ktoś fotkę klapy z avanta , żebym zoabczył w którym miejscu dokładnie ma być , albo może ktoś zmierzy u siebie i poda wymiar od szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz link w ktorym kolega podal wymiary...co prawda to z B6 ale przypuszczam ze w B5 jest podobnie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=133671.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...