Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Przyklejanie znaczka na klape

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czym przykleić znaczek na tylną klapę te 4 kółka , taśma dwustronna ?

Opublikowano

Tak tasmą dwustronną się przykleja.

Opublikowano

ja dałem na taśmę dwustronna i po ponad pół roku mi odpadło, ale to chyba nie taki zły wynik ::

Opublikowano
  • Autor

ale w moim emblemacie od wewnętrznej strony nie jest gładka powierzchnia tylko obwódka jest trochę wyższa , dałem taśmę dwustronna ale schowała się , dawaliście jakąś grubszą tą taśme ?

Opublikowano

ale w moim emblemacie od wewnętrznej strony nie jest gładka powierzchnia tylko obwódka jest trochę wyższa , dałem taśmę dwustronna ale schowała się , dawaliście jakąś grubszą tą taśme ?

Taśma ma sie schować a to po to żeby znaczek ci nie odstawał :wink4:

ja dałem na taśmę dwustronna i po ponad pół roku mi odpadło, ale to chyba nie taki zły wynik ::

To kiepską taśmę miałeś :wink4: polecam 3M ja na taka przykleiłem i od 2 lat sie trzyma i nie ma zamiaru odpaść.

Pewnie dałeś za mało tej taśmy lub słabo oczyściłeś ze starej, ja na oklejenie tego znaczka poświęciłem z pół godziny i wyklejałem każdy milimetr tego znaczka a nie tylko w kilku miejscach a teraz można za ten znaczek lawete podczepić i prędzej klapę wyrwę z zawiasów a nie ten znaczek :naughty:

Opublikowano

Słaba taśma.. Taśm jest od groma.. od takich za 5 zł do takich po 40zł.

Opublikowano

wiem ze tą taśmę miałem do du... a nie znaczka audi :decayed:

Opublikowano

Podgrzej opalarką albo suszarką po przyklejeniu i będzie trzymać.

Opublikowano
  • Autor

spoko , kupiłem taka trochę grubszą ( gąbka) taśmę dwustronna zapłaciłem za malutka rolkę firmy Pattex Strong 20zl , mam nadzieję że nie odpadnie szybko :) obkleiłem po kawałku całą wewnętrzną stronę znaczka trochę mi to zajęło ale czego się nie robi dla swojej niuni :D:D:D:D

jutro rano będę kleił , ale ma może ktoś fotkę klapy z avanta , żebym zoabczył w którym miejscu dokładnie ma być , albo może ktoś zmierzy u siebie i poda wymiar od szyby :)

Opublikowano

tutaj masz link w ktorym kolega podal wymiary...co prawda to z B6 ale przypuszczam ze w B5 jest podobnie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=133671.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.