Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A lampy z tyłu sam przyciemniałeś? Bo widziałem już kilka przyciemnionych sprayem i były matowe i chropowate. A Twoje mają połysk i wyglądają na gładkie. Od czego to zależy? Od ilości nałożonego lakieru? W sensie im więcej tym lepiej?

nakładasz lakier, a potem trzeba je spolerować, to samo co lakier na aucie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Racje polerka daje najlepszy efekt :kox:

choc ja malowalem " pokojowo " bez polerki :decayed:

wiec po raz kolejny polecam zainteresowanym tani ale bdb. spray - E-Tech

Jak juz nawijamy o malowaniu to dzisiaj prysnolem hamy S4 b8 na srebrno bo ta czern gubila rozmiar :naughty:

troche puzno sie robilo ale malowanie zakonczone :>

clipboard03ti.jpg

clipboard01zdk.jpg

053nd.th.jpg

063lw.th.jpg

071wr.th.jpg

Opublikowano

Tak o gdzie bądź? Bez ściągania zacisku? Pomalowałeś chociaż farbą odporną na wysokie temperatury? Poza tym to fajnie wyglądają :)

Opublikowano

jakoś bidnie to pomalowane, taki baranek wyszedł :kwasny:, nosb jak miał malnięte to igiełka jak na aucie lakier :kox:

Opublikowano

Do mnie przyjdą w sobotę zaciski zobaczymy jak będą pomalowane, już się nie mogę doczekać :evil:

Opublikowano
  • Autor

jakoś bidnie to pomalowane, taki baranek wyszedł :kwasny:, nosb jak miał malnięte to igiełka jak na aucie lakier :kox:

Baranek wyszedl Pawel bo zacisk od S4 z 2010 ma wlasnie delikatnie chropowata powierzchnie :wink4:

cofnij sie do str. 16 tam sa 3 mini zdjecia zaciskow jak jeszcze byly czarne :decayed:

Tak o gdzie bądź? Bez ściągania zacisku? Pomalowałeś chociaż farbą odporną na wysokie temperatury? Poza tym to fajnie wyglądają :)

dokladnie Mateusz taki surowy spontan bo akurat mialem wszystko pod reka

Wiec szybka robota tasma, gazeta spray do kolektorow itp.

Tani ale dobry...

http://cgi.ebay.co.uk/Simoniz-Sperex-Very-High-Temprature-VHT-Paint-SILVER-/150351122003?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2301a00e53

...teraz zaciski nabraly ksztaltu i nawet przybrudzone powinny wygladac :good:

bo nie mam ochoty ich pucowac za czesto :decayed:

Opublikowano

jakoś bidnie to pomalowane, taki baranek wyszedł :kwasny:, nosb jak miał malnięte to igiełka jak na aucie lakier :kox:

Baranek wyszedl Pawel bo zacisk od S4 z 2010 ma wlasnie delikatnie chropowata powierzchnie :wink4:

cofnij sie do str. 16 tam sa 3 mini zdjecia zaciskow jak jeszcze byly czarne :decayed:

Tak o gdzie bądź? Bez ściągania zacisku? Pomalowałeś chociaż farbą odporną na wysokie temperatury? Poza tym to fajnie wyglądają :)

dokladnie Mateusz taki surowy spontan bo akurat mialem wszystko pod reka

Wiec szybka robota tasma, gazeta spray do kolektorow itp.

Tani ale dobry...

http://cgi.ebay.co.uk/Simoniz-Sperex-Very-High-Temprature-VHT-Paint-SILVER-/150351122003?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2301a00e53

...teraz zaciski nabraly ksztaltu i nawet przybrudzone powinny wygladac :good:

bo nie mam ochoty ich pucowac za czesto :decayed:

bedziesz je malował jakoś profi? czy tak zostaną? przy takim zacisku aż się prosi o gładką powierzchnie :kox:

Opublikowano

Skąd ty możesz wiedzieć jak ślepy jesteś ?:D

Nie no ale taki proper job by się przydał do takich hamulców Remo

Opublikowano
  • Autor

wiem gladka + mega polysk zawsze jest :kox:

ale na razie zostawie ori bez " szpachli " :wink4:

tym bardziej, ze tego baranka raczej nie widac przez felge :cool1:

kto wie jak sie przybrudzi to moze sie wyrowna :polew:

Ps. jedno jest pewne w dobre hamulce zawsze warto inwestowac :decayed:

bo jak zabraknie drogi to nie tylko koszta moga byc wieksze :gwizdanie:

Opublikowano

wiem gladka + mega polysk zawsze jest :kox:

ale na razie zostawie ori bez " szpachli " :wink4:

tym bardziej, ze tego baranka raczej nie widac przez felge :cool1:

kto wie jak sie przybrudzi to moze sie wyrowna :naughty:

Ps. jedno jest pewne w dobre hamulce zawsze warto inwestowac :decayed:

bo jak zabraknie drogi to nie tylko koszta moga byc wieksze :gwizdanie:

a to akurat racja, u mnie na wiosnę wpadną skromne 312mm, na przód, ale zawsze to lepiej niż 280 :gwizdanie:

Opublikowano

wiadomo :hi:

szkoda że do tyłu u mnie sie nie da nic ogarnąć :kwasny:, a Ty co wrzucasz na tył? czy cos przeoczyłem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

czakam , czakam na okazje :cool1:

tylne doslownie kompletne hamulce od S4 b8 ktore jeszcze mam ( a no wlasnie musze je sprzedac :cool1::polew: )

nie podejda do B6 / B7 :confused4: tylko A4 b8 i A5 a szkoda bo na tyle jest 330mm :blink::kox:

Opublikowano

czakam , czakam na okazje :cool1:

tylne doslownie kompletne hamulce od S4 b8 ktore jeszcze mam ( a no wlasnie musze je sprzedac :cool1::polew: )

nie podejda do B6 / B7 :confused4: tylko A4 b8 i A5 a szkoda bo na tyle jest 330mm :blink::kox:

wszystko przez ręczny :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zauwazylem, ze nowy Focus RS ma bardzo podobne :cool1: zaciski do moich :decayed:

17066072.th.jpg54717979.th.jpg79324528.th.jpg

chyba focus RS ma nawet delikatnie mniejsze :tongue4:

Opublikowano

czakam , czakam na okazje :cool1:

tylne doslownie kompletne hamulce od S4 b8 ktore jeszcze mam ( a no wlasnie musze je sprzedac :cool1::polew: )

nie podejda do B6 / B7 :confused4: tylko A4 b8 i A5 a szkoda bo na tyle jest 330mm :blink::kox:

wszystko przez ręczny :confused4:

qurwa mówiłem juz, szukac zacisków od B6/7

Opublikowano
  • Autor

czakam , czakam na okazje :cool1:

tylne doslownie kompletne hamulce od S4 b8 ktore jeszcze mam ( a no wlasnie musze je sprzedac :cool1::polew: )

nie podejda do B6 / B7 :confused4: tylko A4 b8 i A5 a szkoda bo na tyle jest 330mm :blink::kox:

wszystko przez ręczny :confused4:

qurwa mówiłem juz, szukac zacisków od B6/7

Tomek ale tylna tarcza tez chyba nie podejdzie ;(

Opublikowano

Ty sie martw o zacisk a nie o tarcze

Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty: :naughty::mysli:

...przy okazji kola ustawione bardzo precyzyjnie :good:

99094329.jpg

004gwr.th.jpg013ndf.th.jpg014bq.th.jpg017jwe.th.jpg

Opublikowano

precyzyjnie mówisz.... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

a po geometrii obciązali przód i tył i patrzyli na zegary ?????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.