Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Obszywanie foteli skórą warto?


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

ja zmieniłem zwykłe stołki na sportowe (skóra+alcantara )i fotel kierowcy był trochę zmechacony ale zwykła maszynka do golenia załatwiła sprawę i teraz jest jak reszta siedzeń(koloru też niezmieniła) co do tego czy jest zimna jeszcze nie podłączyłem grzania ale narazie nie czuję różnicy niż przy zwykłym materiale a wygłąd i komfort o niebo lepszy także polecam takie połączenie samej skóry bym niechciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ja jeszcze raz odgrzeję starego kapcia :decayed: Chodzi o obicie foteli ancantarą.. jak wygląda pielęgnacja takiego materiału? Czy kolor z czasem ulega wyblaknięciu? Czy w zimie w zadek zimno? :gwizdanie:

Jesli ORI alcantara (bardzo drogi material u tapicera) to nic poza mechaceniem po czasie dziac sie nie bedzie. Natomiast jesli bedzie imitacja alcantary to z kolorem moze byc roznie. Znajomy tapicer odradzil mi czarna alcantare bo na sloncu po czasie zrobila sie lekko granatowa - mowa o NIE ORI materiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jesli bedzie imitacja alcantary to z kolorem moze byc roznie. Znajomy tapicer odradzil mi czarna alcantare bo na sloncu po czasie zrobila sie lekko granatowa - mowa o NIE ORI materiale.

to po 5 latach moze byc rozowa :tongue4: i zdecydowanie bez wierzgania na fotelach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś z Lublina i okolic interesiła nowa, przyzwoita skórka w przystępnej cenie - SKINCAR (603363465). Chlopak wklada serce w robote, jak mi wydziergał beemeczke to na pniu sprzedalem, a myslalem, ze już na zawsze u mnie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...