Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zmien ten grill i kierunki na cos normalnego :D

Grill zostaje bo mi się podoba a kierunki pójdą do kosza :gwizdanie:

Opublikowano

Zmiany dużo zrobią :kox: Gdzie te lampki kupiłeś i jaka cena ?

Opublikowano
  • Autor

Zmiany dużo zrobią :kox: Gdzie te lampki kupiłeś i jaka cena ?

Jeśli chodzi o ledy to w tuningtec w Krakowie a kosztowały wówczas ok 549 po rabacie bo wtedy stały powyżej 600zł :)

Nie długo wymiana na inny model który wyżej pokazałem.

Opublikowano

Mi chodzi o te nowe LEDy co masz zakładać :wink4:

Opublikowano

To nie te LEDy. Te co wkleiłeś obok felg ciężko dostać w PL i trzeba ich szukać na ebay'u, stąd moje pytanie o nie. Myślałem że gdzieś w PL je znalazłeś.

Opublikowano
  • Autor

To nie te LEDy. Te co wkleiłeś obok felg ciężko dostać w PL i trzeba ich szukać na ebay'u, stąd moje pytanie o nie. Myślałem że gdzieś w PL je znalazłeś.

Jesteś tego pewien??

Wydaje mi się że to są te same co ma np: pablo_ua4

Moim zdanie są to te same tylko na tym zdjęciu wydaje się ciemniejszy klosz.

c3a6520acff5c318m.jpg a te http://tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=20&link=1&s=0&p=1&id=1361 :gwizdanie:

Opublikowano

Te z tuning-tec i te pablo_ua4 to są te same. Ale to nie są te co wkleiłeś:

f9d07ff14636bdc8m.jpg

Zauważ że te z tuning-tec mają widoczne żarówki, a te na zdjęciu mają je niewidoczne.

Opublikowano
  • Autor

Te z tuning-tec i te pablo_ua4 to są te same. Ale to nie są te co wkleiłeś:

f9d07ff14636bdc8m.jpg

Zauważ że te z tuning-tec mają widoczne żarówki, a te na zdjęciu mają je niewidoczne.

Dibo przecież widać w nich żarówki tylko takie jest zdjęcie dałem :D

Niech ktoś wymieni znaczną różnicę że tan model występuje w innej odmianie, żeby tak jeszcze w czarnej to był by :kox:

a grill taki fajny skad masz? :P

Z niemcowni firmy Kamei.

Opublikowano

Jedne sa z ciemnym kloszem (ciemny kierunek) - tzw. dymione a te drugie z normalnym czerwonym i bialym kierunkiem. To sa dwie rozne lampy... tzn jedne dymione drugie nie ;)

Opublikowano

ja się tym zielonym jaram i chce tak zacząc swoją robic :D

dlatego powoli pytam o te grille itp ... ;]

a pytanko mam. bo chcialbym zrobic klamki pod kolor auta , gdzies jakies fabryczne oznacznia koloru dostane ( zeby kupic ten sam odcień )

Opublikowano
  • Autor

Jedne sa z ciemnym kloszem (ciemny kierunek) - tzw. dymione a te drugie z normalnym czerwonym i bialym kierunkiem. To sa dwie rozne lampy... tzn jedne dymione drugie nie ;)

A więc wszystko jasne :good:

I takie trzeba szukać :naughty:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 18:43_________________________________________________ Filemonl napisałem Ci pw odnośnie Twojego pytania.

Opublikowano

dokładnie.. jedne lampki są dymione drugie nie :wink4:

sam takie zakładam niebawem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, te pierwsze mierzyłem już u siebie i :sick3:

Natomiast drugie ciekawie wyglądają i też nie są złe ale najbardziej podobają mi się te które wkleiłem tylko dymione, tylko ciężko je dostać tak jak dibo pisał.[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 21:20_________________________________________________

dokładnie.. jedne lampki są dymione drugie nie :wink4:

sam takie zakładam niebawem :decayed:

Dawaj namiary :decayed:

Opublikowano

No te nowe mody jak wejdą to autko nabierze uroku dobrego :good:

Opublikowano
  • Autor

No te nowe mody jak wejdą to autko nabierze uroku dobrego :good:

Miałem go sprzedawać ale jeszcze troche nim pojeżdże dlatego czekają nowe mody :)

Opublikowano

ee ja chciałbym zrobić tylne klosze od lamp cale na czerwono... jakas folia, farba?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.