Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pablo fele :kox: auto nabrało charakteru

myślałem że kołpaki z Tesco :wink4:

Szukałem ale nie było takiego rozmiaru :polew:

Opublikowano

Kurde moje zdjęcie z fisiorem :wink4::decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kurde moje zdjęcie z fisiorem :wink4::decayed:

Napisałem Ci że pożyczyłem zdjęcie na chwile :decayed:

Gustownie zrobione :polew::naughty:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 00:28_________________________________________________

dobrze wygladaja :good: mam nadzieje ze udalo sie z tym z czym dzwoniles do mnie i juz ok :hi:

Dzisiaj z tym zrobiłem i jak na razie jest dużo lepiej :)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:48_________________________________________________Nie długo kolejny mod, nowe lampy na tył :)

Jak na razie założyłem stare przed liftowe i mi się przypomniały czasy jej początku :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

audi super i jeszcze ten silnik gdybys mieszkal blizej bylo by z kim posmigac a tu w okolicyu zadnej a4 pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe mody po małej przerwie :)

Doszły lampy z listy modów, kierunki ale jednak nie dymione tylko cleary oraz nowe nie planowane końcówki Ultera 2 x 80mm i założone nowe Hidy 6000K

Fotki robione na szybko ale nie długo będzie profi sesyjka :decayed:

Oczywiście dodane w 1 poście.

To na tyle :gwizdanie:

Opublikowano

Lampki tył super się prezentują, kierunki wydaje mi się że lepiej cleary niż dymione bo bardziej pasują kolorystycznie do przednich lamp :good:.

Czyli z wiosennej listy modów prawie wszystko już jest czyli teraz czekamy na FIS :naughty:

Opublikowano
  • Autor

FIS będzie w następnej kolejności :)

Chociaż coraz bardziej myślę o przyciemnieniu wszystkich szyb oprócz czołowej oczywiście :kox:

Opublikowano

Jak Ci spawali te koncowki? Kupilem dwie, lekko owalne 2x80mm i za nic w swiecie sie nie mieszcza. Tzn w zderzak weszlyby idealnie ale nie ma opcji zeby je przyspawac do ori koncowki - za duza srednica nowych koncowek i naklada sie jedna na druga :(. Robil Ci to jakis tlumikarz czy weszlo bez zadnego rezania?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Najpierw końcówki zostały razem spawane żeby równolegle i równo leżały obok siebie, później tłumikarz je dospawał do uciętych ori końcówek, najgorsze było mierzenie aby leżały idealnie i zajeło to chyba z 10 minut ustawiania i tu musiała być pomoc z mojej strony :D:decayed:

Ale za to efekt końcowy to wynagrodził :kox:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 20:05_________________________________________________Na wtorek 20.07.10 planowana ściema szyb :)

Jak będzie gotowe, zapodam nowe foty.

Opublikowano

fajny furacz :good: czekamy na foty z sciemki szyb :naughty:

Opublikowano
  • Autor

fajny furacz :good: czekamy na foty z sciemki szyb :naughty:

W tygodniu będą :wink4:

Panowie a co myślicie o takiej delikatnej lotce :mysli: => 76b27262d8157c4am.jpg

Nie ukrywam że podoba mi się :)

Opublikowano

fajny furacz :good: czekamy na foty z sciemki szyb :naughty:

W tygodniu będą :wink4:

Panowie a co myślicie o takiej delikatnej lotce :mysli: => 76b27262d8157c4am.jpg

Nie ukrywam że podoba mi się :)

mi też się podoba, ale nie chcę zakładać tego syfu z allegro "na metry"

Opublikowano
  • Autor

fajny furacz :good: czekamy na foty z sciemki szyb :naughty:

W tygodniu będą :wink4:

Panowie a co myślicie o takiej delikatnej lotce :mysli: => 76b27262d8157c4am.jpg

Nie ukrywam że podoba mi się :)

mi też się podoba, ale nie chcę zakładać tego syfu z allegro "na metry"

No właśnie i w tym problem :wallbash:

Dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie => e4151a380b841aa9m.jpg :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kxbEi.jpg

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To kogoś od nas z klubu :?: :naughty:

To jest ta sama lotka co dałem wyżej link bo bardzo podobnie wyglada :?:

Opublikowano

To kogoś od nas z klubu :?: :naughty:

To jest ta sama lotka co dałem wyżej link bo bardzo podobnie wyglada :?:

fotka z audizine :decayed:

czy to ta sama? nie mam pojęcia :)

Opublikowano
  • Autor

To kogoś od nas z klubu :?: :naughty:

To jest ta sama lotka co dałem wyżej link bo bardzo podobnie wyglada :?:

fotka z audizine :decayed:

czy to ta sama? nie mam pojęcia :)

Tak myślałem bo już bym do niego walił pw :polew::decayed:

Wydaje się troszkę "wyższa" od podanej przeze mnie :mysli:

Opublikowano

dokładnie, ta na allegro to typowa uszczelka do okien :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, ta na allegro to typowa uszczelka do okien :decayed:

:polew: :polew: :polew::kox:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 00:40_________________________________________________Dodam z audizine => http://img521.imageshack.us/img521/5823/dsc02686800600ro2.jpg

http://i46.tinypic.com/2a7v9j7.jpg

http://i921.photobucket.com/albums/ad51/jasonmd2/2001S4_sideprofileshot.jpg

Tak by to wyglądało.

Opublikowano

Panowie wytezyc glowki gdzie dorwac taka lotke ze zdjecia od pucka :) Juz dawno ja widzialem ale znow mnie na nia wzielo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.