Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dlatego trzeba delikatnie modzić i delikatnie spożywać kompromis :decayed:

Opublikowano

szybki fajnie wygladaja :kox: koncowki masz podobne do moich :decayed:

Lookałem u Ciebie i faktycznie masz podobyn wzór, ja bym nie zmieniał na Twoim miejscu :wink4::good:

Kiedyś miałem owalny wydzior KM INFERNO i wyleczyłem się z takich wynalazków :decayed:

bardziej delikatne chce bo do mojego szoszona zbyt agresywne sa :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

szybki fajnie wygladaja :kox: koncowki masz podobne do moich :decayed:

Lookałem u Ciebie i faktycznie masz podobyn wzór, ja bym nie zmieniał na Twoim miejscu :wink4::good:

Kiedyś miałem owalny wydzior KM INFERNO i wyleczyłem się z takich wynalazków :decayed:

bardziej delikatne chce bo do mojego szoszona zbyt agresywne sa :decayed::polew:

Dodał by Ci z 20KM :naughty::decayed:

Opublikowano

u mnie juz nic nie da rady kunie pogonic :naughty: albo swap albo zmiana auta :wink4:

Opublikowano
  • Autor

u mnie juz nic nie da rady kunie pogonic :naughty: albo swap albo zmiana auta :wink4:

2.7 Bit :decayed:

Opublikowano

nie :decayed: za duzy smok :kox: na 2,8 chyba polece :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 20:38_________________________________________________PABLO lotka :kox: :kox: i cos jak a'la dyfuzor :decayed:http://s4.postimage.org/JwlXJ-146c238c83b1a0cf8d1f8c0d5f8869b3.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na dniach będzie montowany pełny FIS + menetki + ramki alu na licznik :)

Opublikowano

No to czekam na efekt końcowy... :good:

Opublikowano
  • Autor

No to czekam na efekt końcowy... :good:

Jak wyjdzie ujowo to nie pokaże fotek hehe :decayed::wink4:

Opublikowano

wlasnie nie wiem ale wyglada na troche inna no mzoe mi sie wydaje :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj pojawił się oczekiwany FIS :>

Reszta w 1 poście :)

Przebieg w nowym liczniku jest tylko o 5tys większy niż ori który miałem i w momencie przyjazdu do domu wyskoczyło magiczne 260000 tys km :decayed:

Od razu sprawdziłem na trasie spalanie przy ekonomicznej jeździe i zszedłem maksymalnie do 6.9l/100km ale to był w sumie dystans tylko 40km i jazda na 5 biegu i 90km/h także wcale tak dużo ten silnik nie pije :decayed:

Opublikowano

No elegancko teraz wygląda :good: A jak Ci się jeździ na 19" :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No elegancko teraz wygląda :good: A jak Ci się jeździ na 19" :mysli:

Nie ma tragedii bo byłem przekonany że będzie o wiele gorzej :)

Jest różnica w porównaniu co do fabrycznych 16" ale przy tym profilu myślałem że mi plomby wylecą jak się nasłuchałem od reszty i powiem Ci że śmiało można jeździć tylko trzeba uważać na te cholerne dziury albo koleiny jak jest ulewa bo szerokie kapcie.

Mam niski zawias a amory zdaje się że seryjne i jest za miękki bo jak mi wsiądą np takie 2 siemian'y do tyłu :decayed: to na hopkach ociera o błotnik, dlatego myślę nad gwintem ale sztywniejszym nieco :)

Opublikowano

PABLO zamiast zakladac nowe gadzety, napraw ta belke.. :gwizdanie:

Opublikowano

PABLO zamiast zakladac nowe gadzety, napraw ta belke.. :gwizdanie:

Eee tam, Pablo czeka na zime co by jakiś filar wyhaczyć :naughty:

A z prostą belka to nie takie proste :decayed:

Opublikowano

Kółka nice :kox:

Opublikowano
  • Autor

PABLO zamiast zakladac nowe gadzety, napraw ta belke.. :gwizdanie:

Belka już dawno naprawiona i jak nie jesteś w temacie to po co się odzywasz :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 20:59_________________________________________________

PABLO zamiast zakladac nowe gadzety, napraw ta belke.. :gwizdanie:

Eee tam, Pablo czeka na zime co by jakiś filar wyhaczyć :naughty:

A z prostą belka to nie takie proste :decayed:

Jak coś to będzie znów szybkie Krakowskie Assistance :polew::decayed:

Opublikowano

Dzisiaj pojawił się oczekiwany FIS :>

Reszta w 1 poście :)

Przebieg w nowym liczniku jest tylko o 5tys większy niż ori który miałem i w momencie przyjazdu do domu wyskoczyło magiczne 260000 tys km :decayed:

Od razu sprawdziłem na trasie spalanie przy ekonomicznej jeździe i zszedłem maksymalnie do 6.9l/100km ale to był w sumie dystans tylko 40km i jazda na 5 biegu i 90km/h także wcale tak dużo ten silnik nie pije :decayed:

no i efekt końcowy jest :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.