Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego Cie nie ma w battalionie my friend :naughty::decayed::cool1:

Nie wiem czy mnie przyjmiecie do waszego grona :mysli::decayed::wink4:

Opublikowano

wszystko co potrzebujesz , żeby być w battalionie jest w zwijaku :naughty::decayed:

Opublikowano

dawaj Avatara do Iva :decayed: i niech Cię podwiesi w B5B :evil:

Opublikowano
  • Autor

dawaj Avatara do Iva :decayed: i niech Cię podwiesi w B5B :evil:

Ok oblookam o co kaman w tym zwijaku i będziemy później załatwiać resztę :evil:

W środę prawdopodobnie kupię grill RS4 :kox:

Tylko jak to się zakłada :mysli::polew::decayed:

Opublikowano
:decayed:, za ile wyczaczyłeś grylla, i ładnie ten zderzak CI uciekł ;(
Opublikowano
  • Autor

:decayed:, za ile wyczaczyłeś grylla, i ładnie ten zderzak CI uciekł ;(

200zł :)

A szkoda gadać... Może kiedyś się uda kupić taki w tych pieniądzach :wink4:

A dzisiaj kolejny mod :D Akumulator => Centa Futera 72AH 720A bo wczoraj audiola powiedziała że dalej nie pojedzie :D:decayed:

Opublikowano

no ja grilla za 240zł z przesyłką wyrwałem, a aku wymieniałem w tamtym roku, z tego samego powodu :polew:

Opublikowano
  • Autor

no ja grilla za 240zł z przesyłką wyrwałem, a aku wymieniałem w tamtym roku, z tego samego powodu :polew:

Hehe no to nieźle :kox:

Nie wiem czy go malować na czarno jak u Ciebie czy na razie zostawię taki jaki jest :mysli:

Opublikowano

jak masz ori to narazie zostaw, choć do CIebie pakiet czerń jak najbardziej by pasował :evil:

Opublikowano
  • Autor

jak masz ori to narazie zostaw, choć do CIebie pakiet czerń jak najbardziej by pasował :evil:

I tak właśnie zrobię, na razie go zostawię w ori a później pójdzie cały w czerń bo u mnie nigdzie nie ma chromu :)

Opublikowano

u mnie został tylko na znaczkach i w lampach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

u mnie został tylko na znaczkach i w lampach :gwizdanie:

I bardzo dobrze to wygląda :naughty:

Jak bym kiedyś zrobił mod taki jak nosb czy Seba1-2 mają u siebie czyli lampy pomalować na czarno i zapodać biksenona to wtedy wszystko pójdzie na czarno :kox:

Opublikowano

no myslałem o ciemnych lampach, ale jakoś nie jestem przekonany jak to bedzie wyglądać przy moim kolorze :disgust:, a tak jak jest teraz jest elegancko, nosi mnie tylko na białą felgę, i wtedy by znaczek z przodu poszedł w biel, a tylni z czasem wyleci :wink4:

Opublikowano

Kozacki samochód naprawdę, nic dodać nic ująć - coś nadzwyczajnego. . . :slina: chyba najbardziej mi się podoba z forum :good: i ten silniczek :shocked:

Opublikowano

widzę lista modów się wydłuża :wink4:

wszystko ładnie i z dobrym "smakiem" :good:

Opublikowano
  • Autor

Kozacki samochód naprawdę, nic dodać nic ująć - coś nadzwyczajnego. . . :slina: chyba najbardziej mi się podoba z forum :good: i ten silniczek :shocked:

Dzięki :wink4:

widzę lista modów się wydłuża :wink4:

wszystko ładnie i z dobrym "smakiem" :good:

A miałem już nic więcej nie robić :decayed:

Wczoraj założyłem fele 20" :kox: :kox: :kox:

f16d5e22163f085cmed.jpg

Opublikowano

jedziesz z tymi felami :kox:

Opublikowano
  • Autor

jedziesz z tymi felami :kox:

Jak wam się podobają :mysli:

Narazie tylko jedną fotkę mam, kupiłem je za pół darmo zza oceanu :)

Opublikowano

nie lubie chromu ale moga byc :naughty: airrida zalozysz jak Glinek to bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie lubie chromu ale moga byc :naughty: airrida zalozysz jak Glinek to bedzie :kox:

Pomyślimy :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.