Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne autko, trzymam kciuki za przeprowadzenie zaplanowanych modów :good:

Opublikowano
  • Autor

Fajne autko, trzymam kciuki za przeprowadzenie zaplanowanych modów :good:

Zaplanowane mody muszą poczekać bo doszły inne wydatki w tym też nowe zimówki trzeba kupić, ale powoli dalej do przodu z modami :wink4:

Opublikowano

Fajne autko, trzymam kciuki za przeprowadzenie zaplanowanych modów :good:

Zaplanowane mody muszą poczekać bo doszły inne wydatki w tym też nowe zimówki trzeba kupić, ale powoli dalej do przodu z modami :wink4:

:good:

Opublikowano

Lepiej pomaluj srodki. Gdybys poszukal na forum, to bys wiedzial kto bawil sie folia.. :decayed:

Nie bawiłem się folią ale chyba niedługo zacznę, co masz na myśli jeśli chodzi o środek???

Listwy nie ruszam bo są podobne na wzór (prawie carbonu) :decayed: jakoś to można by było okleić okolice mieszka :)

Poloz folie to bedziesz mial postojowki zamiast dlugich.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Lepiej pomaluj srodki. Gdybys poszukal na forum, to bys wiedzial kto bawil sie folia.. :decayed:

Nie bawiłem się folią ale chyba niedługo zacznę, co masz na myśli jeśli chodzi o środek???

Listwy nie ruszam bo są podobne na wzór (prawie carbonu) :decayed: jakoś to można by było okleić okolice mieszka :)

Poloz folie to bedziesz mial postojowki zamiast dlugich.. :naughty:

Czekaj zamówię tą folię i jak przyjedziesz na osiedle do mnie to przetestujemy na twoim bexenonie :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

daj se siana :decayed: folia jest :sick3: chcialem miec przyciemnione kierunki i mialem :kox: efekt brudnych lamp :naughty: lekko zzieleniałych :kox:

Opublikowano
  • Autor

daj se siana :decayed: folia jest :sick3: chcialem miec przyciemnione kierunki i mialem :kox: efekt brudnych lamp :naughty: lekko zzieleniałych :kox:

Aha :decayed:

Opublikowano

mowie serio :decayed: daj se siana :decayed: jak cos to maluj :good:

Opublikowano

mowie serio :decayed: daj se siana :decayed: jak cos to maluj :good:

tylko nie szkło, środki maluj :polew:

Opublikowano
  • Autor

mowie serio :decayed: daj se siana :decayed: jak cos to maluj :good:

tylko nie szkło, środki maluj :polew:

Aha :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i nie pedzelkiem :polew:

Opublikowano

szprejem :polew:

a może by tak PINK :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szprejem :polew:

a może by tak PINK :decayed:

Nie nie lepiej nie bo jeszcze ktoś mi tu zrobi VT z "PINK" w roli głównej :polew:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:11_________________________________________________Kuźwa poplułem monitor http://www.sadistic.pl/murzynskie-techno-vt52471.htm?ref=nf

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pablo wybacz mi :decayed:

6686409e72eb8f96kopia.jpg

Zrobiłem Ci pod kolor statusu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dopiero by się rzucał w oczy :gwizdanie: :decayed:

Na pewno w tym kierunku nie pójdę :polew:

Opublikowano

sieka, w chooj, zaraz kasują tą fotkę bo sie jeszcze ktoś zasugeruje :kox:

Opublikowano
  • Autor

sieka, w chooj, zaraz kasują tą fotkę bo sie jeszcze ktoś zasugeruje :kox:

A chooj zostaw, ktoś pomyśli że nastały nowe trendy :kox::polew:

Opublikowano

6686409e72eb8f96kopia2.jpg

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:shocked::slina::kox:

slepy nie kuś mnie proszę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.