Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale tu cisza :wink4: tylko my walimy OUT :confused4: ;( a jak bys ta fele na bialo psiknal? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ale tu cisza :wink4: tylko my walimy OUT :confused4: ;( a jak bys ta fele na bialo psiknal? :mysli:

Szkoda chromu, najwyżej poproszę o VT jak by to wyglądało :mysli:

Opublikowano

PABLO a co z tymi spojlerami? :gwizdanie: wiesz juz cos?

Opublikowano

ta felga nie wygląda jakoś za***iście w bieli, wolę poler :evil:

Opublikowano
  • Autor

PABLO a co z tymi spojlerami? :gwizdanie: wiesz juz cos?

Na razie odpuściłem temat jeśli chodzi o tylną dokładkę a jak bym zakładał to tylko Ori z M3 E46 :gwizdanie:

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 20:32_________________________________________________

ta felga nie wygląda jakoś za***iście w bieli, wolę poler :evil:

Chyba takie je zostawie :mysli:

f16d5e22163f085cmed.jpg

Opublikowano

Pablo niezła ta Et musi być że Ci tak wystają :polew: :polew: :polew:

:cool1:

Opublikowano

et felgi to nic, ale pablo mi mówił że ten patyk pod kołem to opcja w tym aucie, mówił że brak hamulca ręcznego wymusił na nim takie a nie inne rozwiązanie :kox:

Opublikowano

et felgi to nic, ale pablo mi mówił że ten patyk pod kołem to opcja w tym aucie, mówił że brak hamulca ręcznego wymusił na nim takie a nie inne rozwiązanie :kox:

przy 20", seryjny ręczny nie wyrabia :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kurde mogłem zamazać w paincie na czarno to by tak nie wystawały :wallbash:

f*ck nikt się nie nabrał :decayed::polew: :polew: :polew:

Wczoraj na spocie A6klubu przyłożyłem te 20", kolega kupił je do C5tki ale widocznie on lubi taki styl bo ja nigdy bym nie założył takich felg, ale i tak ciekawy jestem jak będą wyglądały w ruchu :decayed:

Tu jest zdjęcie podglądowe i różnica wydaje się jak by z 2" były większe ale po prostu były bliżej aparatu :)

fb218831d786b0eamed.jpg

Opublikowano

PABLO rozgryzli nas :kox:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 20:50_________________________________________________dziekuj za pomysl usuniecia postow :kox::decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

et felgi to nic, ale pablo mi mówił że ten patyk pod kołem to opcja w tym aucie, mówił że brak hamulca ręcznego wymusił na nim takie a nie inne rozwiązanie :kox:

A co miałem zrobić skoro się turlały do tyłu i musiałem paste do aluminium podłożyć :polew::decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 20:51_________________________________________________

PABLO rozgryzli nas :kox:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 20:50_________________________________________________dziekuj za pomysl usuniecia postow :kox::decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

:notworthy::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

tak wogole to ta fela nie wyglada na 20" i nie jest taka kozacka :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

tak wogole to ta fela nie wyglada na 20" i nie jest taka kozacka :polew::kox:

Zaraz Nowak zg poczuje zapach 20" i tu zajrzy :decayed:

Opublikowano

z krakowa do ZG to kawałek jest, i zanim ten zapach przedrze się najpierw przeaz krakowskie dziury w drodze to trochę potrwa - najprędzej jutro się tu nowak zjawi :cool1:

Opublikowano

a on nie ma czasem uciszenia :gwizdanie:, także chyba prędko nie zawita :disgust:

Opublikowano

O właśnie PABLO, jak Ty po Krakowie dajesz radę na takich felgach?

Ja się prawie "zapłakałem" ze strachu o felgi na tych studzienkach :kwasny:

Opublikowano

Low&Slow, kolego Low&Slow :kox:

Opublikowano

na 20" daje rade :polew: bo je wlasnorecznie pcha :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

O właśnie PABLO, jak Ty po Krakowie dajesz radę na takich felgach?

Ja się prawie "zapłakałem" ze strachu o felgi na tych studzienkach :kwasny:

A co wy chcecie od tych dziur w Krk, Nowak był nie dawno w krk i chwalił nasze drogi :decayed:

Trza uważać na większe dziury i pieprzone garby których nienawidzę :ranting1: :rant: :ranting1: :decayed:

Da się jeździć a myślałem że będzie duuużo gorzej :wink4:

Opublikowano

tragedii, nie ma ale jak jakiejś studzienki albo dziury nie przyuważysz, to czasami zaboli :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.