Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

Wylaczasz tym syrene alarmu. Na przyszlosc :szukaj:

Moja A4 nie jest dzialem do zadawania wszelkich mozliwych pytan.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie syrenę, a czujki wewnątrz aby zostawić samochód np. z uchylonymi szybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczasz tym syrene alarmu. Na przyszlosc :szukaj:

Moja A4 nie jest dzialem do zadawania wszelkich mozliwych pytan.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie syrenę, a czujki wewnątrz aby zostawić samochód np. z uchylonymi szybami.

Każdy ma inną teorię na ten temat :D[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 01:37_________________________________________________Chyba wystarczy tego czekania i w pt zakładam fele :)

A w sobotę wymieniam kierownice i kierunkowskazy na dymione (czarne) także jak wszystko będzie miało ręce i nogi to będą nowe fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, kolega zakłada kierę sportową :good: napewno będziesz zadowolony fajnie wygląda i leży w dłoniach :decayed:

Auto prezentuje się super, lampy zespolone dają radę, felgi konkretne...

To czekamy na fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, kolega zakłada kierę sportową :good: napewno będziesz zadowolony fajnie wygląda i leży w dłoniach :decayed:

Auto prezentuje się super, lampy zespolone dają radę, felgi konkretne...

To czekamy na fotki :)

Zadowolony to będę na pewno bo 2 lata temu sprowadzałem z kolegą za Poznania taką samą jak moja 2.6 tylko na większym wypasie w środku 4 x el. szyby, skóra, bose, nawet miał szyberdach hehe i posiadał taką właśnie kierownice, jechałem nią z powrotem do Krk i kiera za***iście leży w dłoni :kox:

Kierownice już dawno powinienem wymienić bo już normalnie :sick3::decayed:

Trafiła mi się cała kompletna i w B. dobrym stanie ta dokładnie co wkleiłem w 1 poście a co najważniejsze z małym wieloklinem 17mm co uwierz ciężko taką znaleźć dzisiaj (same po 1 lifcie z dużym wieloklinem 26mm) a nie chciało by mi się wszystko przerabiać tak jak kolega Szymoonk opisał => http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t122382.0.html;msg1460911;highlight=wieloklin#msg1460911 za co wielkie :oklaski: , gostek twierdzi że zdemontował ją z A4ki 95r, fotki mi wysłał dla sprawdzenia także wszystko powinno pasować P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie chciałem rzeźbić z kierownicą i udało się kupić w niezłym stanie, jak mały wieloklin do na pewno będzie P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie chciałem rzeźbić z kierownicą i udało się kupić w niezłym stanie, jak mały wieloklin do na pewno będzie P&P.

I o to chodzi :)

Tak też lookam na Twój wątek i nie wiem czy nie skuszę się na licznik z pełnym Fisem :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że w naszych rocznikach montaż FIS-u jest bez większych problemów, nie trzeba mieszać przy immo jeśli wymieniasz na licznik z analogowym zegarkiem bez cyferek. Ja ogólnie jestem zadowolony (pomijając klika problemów tutaj je opisałem http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_jaki_ori_nr_licznika_fis_w_audi_a4_b5_16_97-t120820.0.html;msg1440194#msg1440194). Dogadałem się ze sprzedającym, że jak będzie miał licznik dokładnie z mojego rocznika to mi podeśle i wymienimy. Ten co ja mam powinien działać poprawnie w 95-96 rok.

Ogólnie FIS fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że w naszych rocznikach montaż FIS-u jest bez większych problemów, nie trzeba mieszać przy immo jeśli wymieniasz na licznik z analogowym zegarkiem bez cyferek. Ja ogólnie jestem zadowolony (pomijając klika problemów tutaj je opisałem http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_jaki_ori_nr_licznika_fis_w_audi_a4_b5_16_97-t120820.0.html;msg1440194#msg1440194). Dogadałem się ze sprzedającym, że jak będzie miał licznik dokładnie z mojego rocznika to mi podeśle i wymienimy. Ten co ja mam powinien działać poprawnie w 95-96 rok.

Ogólnie FIS fajna sprawa.

Nie fajna tylko za***ista hehe

Wiadomo trochę jest z kodowaniem ale tak jak mówiłeś zależy w którym roczniku A4ki.

Dodane i zmienione mody w 1 poście. [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 16:52_________________________________________________Fele założone i wygląd :kox:

Jutro postaram się fotki zapodać :)[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 21:36_________________________________________________

Nowe fotki w 1 poście.

Kierownica od eski założona i spasowała P&P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele założone widzę i ...

jest pięknie :naughty: i jak z komfortem?? :tongue4: co do licznika to mogę i tobie pomóc go założyć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele założone widzę i ...

jest pięknie :naughty: i jak z komfortem?? :tongue4: co do licznika to mogę i tobie pomóc go założyć :hi:

Myślałem że będzie gorzej jak na przesiadkę z 16" na 19", da się jeździć ale wiadomo trzeba uważać na dziury których jeszcze pełno po zimie w krk.

Spoko jak będę na już na kupnie to się odezwę do Ciebie :wink4:

Dołożone zdjęcie kierownicy w 1 poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No PABLO teraz to można kierować furmanką z taką kierą :decayed:

Felgi w zestawieniu z obniżonym zawiasem prezentują się :kox: tylko żeby jeszcze te drogi jakoś wyglądały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No PABLO teraz to można kierować furmanką z taką kierą :decayed:

Felgi w zestawieniu z obniżonym zawiasem prezentują się :kox: tylko żeby jeszcze te drogi jakoś wyglądały...

Przynajmniej czuje się jak bym eską jeździł :D

Na szczęście już dużo dziur połatali w Krk i da się w miarę jeździć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wygladaja :good: mam nadzieje ze udalo sie z tym z czym dzwoniles do mnie i juz ok :hi:

We wtorek zobaczymy co z tego wyjdzie, dzięki za namiary :wink4:

Cholera po 2 latach swojej świetności jeden żarnik wczoraj zmienił barwę na oko 8000K i w nocy się przepalił dlatego trzeba kupić komplecik bo jednego nie ma sensu :angry:

Na stacji kupiłem żarówkę H7 na wszelki wypadek nocnej kontroli to bym miał na wymianę gdy by mi kazał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo fele :kox: auto nabrało charakteru

Dzięki :wink4:

Jak to mój sąsiad wczoraj powiedział starszy gość: "No, no teraz inne auto, no" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze załóż bo to w końcu audi pozdrawiam[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________ :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze załóż bo to w końcu audi pozdrawiam[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________ :good: :good: :good: :good:

Dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 17:09_________________________________________________Po dwóch latach żarnik się spalił i trzeba kupić komplecik :kwasny::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo fele :kox: auto nabrało charakteru

myślałem że kołpaki z Tesco :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...