Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Proszę o analizę logów...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, serdecznie. Tak jak w temacie bardzo proszę o zerknięcie na logi. Jeżeli coś pomyliłem to proszę mnie poprawić - pierwszy raz to robiłem :hi:

Autko z 2001r niby 173tys w tym ja zrobiłem 13tys km. Po wymianie rozrządu, płynów filtrów itd :)

Nie wiem, czy normalnych za krótko nie robiłem... jak coś powiedzcie to podlece do autka i potrzymam je dłużej

oto logi:

Błędy z ECU:

VAG-COM Version: Release 311.2-N

1o9lo0m-n6r12p-o9ko4x-kkjahh-568f

Control Module Part Number: 038 906 019 FP

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 1467

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 63351

Additional Info: WAUZZZ8E42A138829 AUZ6Z0A0281135

1 Fault Found:

17996 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Open Circuit

P1588 - 35-10 - - - Intermittent

normalnie

Log (0 - 000,001,003)

Log (0 - 018,023)

Log (1 - 004,007,013)

bassic settings

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 011)

dynamiczne

Log (0 - 000,001,003)

Log (1 - 004,008,010)

Log (0 - 011,003,011,003)

Opublikowano

Mało logów do oceny całego motoru... Turbo zdrowe, przepływka także (brak 008).

Opublikowano
  • Autor

oki dzięki banshee zaraz dorobię resztę logów tylko pytanko mam takie może trochę głupie... które grupy mam zrobić? od 001 do 011? w dynamicznym, każdą grupę robię tak samo - 3 bieg i gaz do dechy? Statycznie też robić? :> Wiecie zielony jestem i przyda mi się jakaś mała podpowiedź :)

Opublikowano
  • Autor

już wszystkie logi porobione :good:

także proszę o ocenę stanu mojego motorku :)

Opublikowano

Poza termostatem, który należałoby od zaraz wymienić motor zdrowy. Pompki, przepływka, kąt synchronizacji BDB!!!

Lekko przeładowuje przy ponad 4000rpm.

Co do błędu:

"ten błąd oznacza, że masz brak sygnału z którejś z poduszek elektro-hydraulicznych zawieszenia silnika - sprawdź wtyczki przy tych poduszkach no chyba, że błąd pojawił się po ich wymianie jeśli mechanik włożył w miejsce oryginalnych zwykłe, olejowe."

Opublikowano
  • Autor

oki dziękuję Ci bardzo, przy następnej wizycie wspomnę mechanikowi o tych poduszkach żeby popatrzył co tam się stało :> a termostat zamówię na dniach :naughty:

a co można zrobić z tym przeładowaniem powyżej 4000rpm? i czy w ogóle coś z tym robić?

Opublikowano

Na co dzień nie kręcisz tak motoru, a w dole jest wszystko ok, więc nie przejmuj się.

Gdybyś wykonał 3 próby to może na jakimś logu byłoby poprawnie - błąd pomiarowy :wink4:.

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.