Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Znacie niemieckie wahacze STEREX? podobno rewelka, ktoś ma?


Gość kaniasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymieniam zawieszenie i zaufany i wiarygodny sprzedawca zaproponował mi zestaw wahaczy Sterex (JP GROUP)

http://jpgroup.dk/pl/jp-group-linie-produkt%C3%B3w.aspx cena 950zł full komplet.

Co najlepsze nie ma takich na alledrogo i w dodatku istnieje tylko jeden dystrybutor na Pomorze (nie wiem jai=k w innych regionach).

Oglądałem je, wydają się solidne, sporo taksiarzy z Gdyni jeździ na takich i chwalą sobie JP GROUP.

Czy ktoś zakładał u siebie bo ja mam zamiar dziś zadobyć komplet.

pzdr 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie wchodzi w skład tego full kompletu? Też muszę wymienić wahacze wszystkie i jak mi dziś zaśpiewali cenę to.. :gwizdanie: Widzę, że mają też sprężyny w ofercie, może bym kupił u nich komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w sklepie, w Łodzi, w którym sprzedają sprzęt JP Group. I tak: komplet wahaczy na przód (6 wahaczy bez nośnych) kosztuje koło 770 PLN. Nośnych nie sprowadzają, bo ponoć robili słabe i było sporo reklamacji. Dobra to cena?

Ponoć te nośne najlepiej oryginał kupić (po 600 PLN), bo mało zamienników jest. Lemforder jest, ale ten w Turcji robiony już :thumbdown:

Jeśli chodzi o sprężyny, to JP Group nie oferuje do B6 i ponoć na rynku w ogóle nie ma zamienników do quattro, prawda li to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem takie wahacze kiedyś w b6 na 16 wytrzymały jakieś 80000 bez stuków pozdrawiam :good:

Miałeś Sterex czy Mayle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...