Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Od kogo biora silniki inne marki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dobrze sie czujesz?

Passat b6 jest na plycie golfa 5.

Dziekuje nienajgorzej.

Jesli jest na plycie golfa 5 to nie jest ta sama plyta co w A3 8P ? :evil:

Opublikowano

Dobrze sie czujesz?

Passat b6 jest na plycie golfa 5.

ogarnij sie bo takiej bzdury na tym forum dawno nie czytalem

golf V jest na plycie PQ35 podobnie jak A3 8P czy octavia II

passat B6 jest na plycie PQ46 podobnie jak superb II

a4 b6 jest na plycie PL46, czyli starsza wersja PQ46 z passata b6

Opublikowano

a4 b6 jest na plycie PL46, czyli starsza wersja PQ46 z passata b6

Cyferko - maniaku,podaj mi jedna wspólna cechę płyty PL46 i PQ46.

Zastanow sie nad tym amor przedni pasuje do passata b6,altei,golfa 5,a3 8p ,jetta 3,turan,toledo3 ,octawia 2,superb 3.

Platforma jest jedna rożne sa rozstawy osi i kół.

Jesli jest na plycie golfa 5 to nie jest ta sama plyta co w A3 8P ?

g5 i a3 jest na tej samej.Passat ma inny rozstaw kol i osi.

Nie widzę tu żadnego podobieństwa z a4 b6 gdzie Passat ma silnik poprzecznie a a4 od zawsze wzdłużnie.

Opublikowano

Dobrze sie czujesz?

Passat b6 jest na plycie golfa 5.

widziałeś pod maską jak te auta wyglądają,albo na kanale??

to nie jest ta sama płyta...

A czy plyta podlogowa w passacie B6 jest taka sama jak w audi A4 B6 ? Biorac pod uwage, ze jest taka sama w Audi B6 i B7 to w pasku B6 powina tez taka byc :mysli:

nie.

Dog Caliber ma diesla VW

Zdaje się,że Volvo 850 był 1z VW

Opel Wektra C miał 1.9 z Fiata najlepszy diesla w tej budzie.

Opublikowano

widziałeś pod maską jak te auta wyglądają,albo na kanale??

Jakbym nie miał strzelić gola to bym nie wychodził na boisko

G5 1260327397_7

PB6 58971986.jpg

Opublikowano

Ford Probe II generacji ma silnik Mazdy V6 2,5 24v jak się nie mylę, ale już ktoś wspomniał ze robili razem silniki.

Opublikowano

widziałeś pod maską jak te auta wyglądają,albo na kanale??

Jakbym nie miał strzelić gola to bym nie wychodził na boisko

G5 1260327397_7

PB6 58971986.jpg

G4 :decayed:

JGEqJ.jpg

Passat ma inny rozstaw kół jest dłuższy i szerszy.

JJiyi.gif

JJMu0.jpg

Opublikowano

GILI napisałem wyżej ze ma inny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.