Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[SLOVED][ALL B6] Radio Becker 4720 Pro Tfaffic i moduł do tylnych głośników


gielda211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Audi A4 B6 z 2001.

W samochodzie mam Becker traffic 4720.

Zakupiłem taki moduł http://allegro.onet.pl/audi-a3-a4-a6-a8-modul-tylne-glosniki-subwoofer-i1267568802.html

Tylne głośniki dalej nie działają bo nie mam gdzie podłaczyc niebieskiego kabla poniewaz u mnie z radia zaden kabel nie wychodzi...

Proszę o waszą pomoc gdzie to ustrojstwo podłączyć. Ten niebieski kabel ma być podłaczony do 12v? czyli do plusa tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski kabel podłączasz pod przewód na którym się pojawia 12V po załączeniu radia.

Zmierz sobie multimetrem, a zobaczysz, że przy podłaczeniu jakie masz teraz, remote z radia wychodzi na przewód na którym w b6 jest linia K.

Jeśli masz tak jak napisałem, to po włączeniu radia przy podłaczonym interfejsie diagnostycznym fejs może pójść z dymem.

Przetnij ten przewód jakieś 5cm od złacza ISO. W wystajacy z kostki kawałek wpinasz sie niebieskim z adaptera który zakupiłeś. Reszte izolujesz

Poza tym, z tego co pamiętam becker ma wyjscia liniowe na złączu miniISO, więc moduł jaki zakupiłeś to wywalenie pieniędzy w błoto. Przejściówka za 15-20zł robi tą samą, a nawet lepszą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybką odpowiedz:)

jeśli chodzi o kupno modułu to taka informacje dostalem tu na forum... trudno 40zl mnie nie zbawi wazne zeby głosniki działały:)[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 22:41_________________________________________________Czy mógłbym was prosic o schemat kabli we wtyczkach od radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem i moja kostka ISO od zasilania nie posiada "5. Sterowanie anteną automatyczną".

Na zadnym innym kablu nie pojawia sie napiecie zaraz po wlaczeniu radia.

Teraz mam pytanie do Was czy da rade wpiac jakos jeden kabel w ta kostke ktora mam czy trzeba kupic nową i wlutowywac kable od poczatku?

czytałem ze mozna same piny kupic i wpiac w iso. czy tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem i moja kostka ISO od zasilania nie posiada "5. Sterowanie anteną automatyczną".

Na zadnym innym kablu nie pojawia sie napiecie zaraz po wlaczeniu radia.

Więc wyjście sterujące w radiu jest uszkodzone.

Teraz mam pytanie do Was czy da rade wpiac jakos jeden kabel w ta kostke ktora mam czy trzeba kupic nową i wlutowywac kable od poczatku?

czytałem ze mozna same piny kupic i wpiac w iso. czy tak jest?

Nie ma potrzeby lutowania nowej kości. Piny (przeważnie) pasują do ori złącz ISO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem i moja kostka ISO od zasilania nie posiada "5. Sterowanie anteną automatyczną".

Na zadnym innym kablu nie pojawia sie napiecie zaraz po wlaczeniu radia.

Więc wyjście sterujące w radiu jest uszkodzone.

Kolego ja nie napisalem ze jest kabel w miejscu 5 jest i po nim nie plynie prad...

Tylko ze nie jest wpięty wiec wnioski ze wyjscie sterujace jest uszkodzone sa chyba zbyt szybkie...

W miejscu 5 w kostce ISO nie ma zadnego kabla...

Kupie pin i sprawdze...

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 08:51_________________________________________________wpięcie kabla w kostke pomoglo. sprzet smiga. Dzieki za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...