Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Zmiana turba, pytanie na jaki???;>


RavMatrix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie, czuje ze w niedlugim czasie czeka mnie wymiana turbiny albo jej regeneracja, gdybym jednak zmienial turbine na nowa, to czy dalo by sie w moje autko wsadzic turbinke z audicy A6 180 konnej? Slyszalem ze tamtejsze turbiny sa wydajniejsze. Nie wiem jaki tam maja kod silnika;/ jak nie z tego modelu, to czy istnieje jakas oryginalna wydajniejsza turbina ktora by pasowala do mojego modelu??? Z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podobne pytanie zadalem Rogalowi i powiedzial ze nie widzi w tym za bardzo sensu, sa to bez mala takie same turbiny co w AFB/AKN. Ja osobiscie zrezygnowalem z tej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podobne pytanie zadalem Rogalowi i powiedzial ze nie widzi w tym za bardzo sensu, sa to bez mala takie same turbiny co w AFB/AKN. Ja osobiscie zrezygnowalem z tej drogi.

to jest ta sama turbina tylko podobno lepiej współpracuje z AFB/AKN i jak kolega chce zmieniać to brać tylko to,

nie ma za bardzo możliwości na inną suszare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można coś zadziałać w kierunku hybryd ale ich trwałość jest różna a dodatkowo nie widzę sensu bo więcej jak 200koni z idealnego motoru się nie da wycisnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie ale kasa jaka trzeba zainwestowac jest nie adekwatna do przyrostu mocy wiec lepiej sobie odpuscic, zrobic soft przelot fmic i bedzie 200+

Co do hybryd, znajomy w leonie mial hybryde zrobil na niej grubo ponad 50k i nic sie z nia nie dzialo ;) Wszystko zalezy jak kto uzytkuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie ale kasa jaka trzeba zainwestowac jest nie adekwatna do przyrostu mocy wiec lepiej sobie odpuscic, zrobic soft przelot fmic i bedzie 200+

Co do hybryd, znajomy w leonie mialem hybryde zrobil na niej grubo ponad 50k i nic sie z nia nie dzialo ;) Wszystko zalezy jak to uzytkuje ;)

wszytsko zalezy od kogo sie ma :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i koledzy zalezy jaki wałek sie wstwi do hybrydy jak cienki to szybciej padnie i potem wiekie rozczarowanie hehe :shocked::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...